DomůCZ/SK MMAMilan Ďatelinka vzkazuje: Uvidíte tak dravého a zlého Ďatelinku, jakého jste ještě...

Milan Ďatelinka vzkazuje: Uvidíte tak dravého a zlého Ďatelinku, jakého jste ještě neviděli

Milan Ďatelinka zatím naposledy bojoval v březnu na turnaji OKTAGON 22. V souboji o titul ve střední váze neuspěl proti Karlosi Vémolovi a prohrál submisí v prvním kole.

Zdroj: OKTAGON MMA

Fanoušci se v poslední době často ptají, kdy se “Mr. Comeback” vrátí do akce. A Milan na sociálních sítích oznámil, že v letošním roce to s největší pravděpodobností už nebude.

“Ahoj, ve všech dotazech se ptáte, kdy bude zápas a s kým se bude bojovat. S kým, to nevím. A kdy? Po novém roce. Zatím nemám nic domluveného, ale věřím, že v blízké budoucnosti dáme něco dohromady.

Měl jsem bojovat na konci roku v Praze, ale s mým trenérem Robem Gajdičiarem jsme se dohodli, že bude lepší, když tomu dáme více času. Nechci něco dělat na sílu jen proto, že to minule nevyšlo. Poslední prohra mi dala pořádnou lekci. Potřeboval jsem si věci srovnat. Tato prohra mě uzemnila a pomohla mi uvědomit si to, co jsem si vůbec neuvědomoval. A nikdy jsem nemyslel nic špatného. Naopak si myslím, že jsem byl vždycky férový, ale to je jedno, s bojováním jsem neskončil a ani neskončím. V novém roce se do toho, já a můj tým, teprve pořádně pustíme. Ale proti komu, to nedokážu říct.

Právě teď si užívám trochu volna a činností, které mi dělají radost. Ale především mou nejmilejší rodinu a mou malou princeznu. Takže v novém roce do útoku. Děkuji svým fanouškům, trenérům, sparingpartnerům, rodině, sponzorům a všem, kteří při mně stojí v dobrém i zlém.

Ale jedno mohu říci už teď. Uvidíte tak dravého a zlého Ďatelinku, jakého jste ještě neviděli.”

Zdroj: Instagram Milan Ďatelinka | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ