DomůCZ/SK MMAMilan Ďatelinka vzkazuje: Uvidíte tak dravého a zlého Ďatelinku, jakého jste ještě...

Milan Ďatelinka vzkazuje: Uvidíte tak dravého a zlého Ďatelinku, jakého jste ještě neviděli

Milan Ďatelinka zatím naposledy bojoval v březnu na turnaji OKTAGON 22. V souboji o titul ve střední váze neuspěl proti Karlosi Vémolovi a prohrál submisí v prvním kole.

Zdroj: OKTAGON MMA

Fanoušci se v poslední době často ptají, kdy se “Mr. Comeback” vrátí do akce. A Milan na sociálních sítích oznámil, že v letošním roce to s největší pravděpodobností už nebude.

“Ahoj, ve všech dotazech se ptáte, kdy bude zápas a s kým se bude bojovat. S kým, to nevím. A kdy? Po novém roce. Zatím nemám nic domluveného, ale věřím, že v blízké budoucnosti dáme něco dohromady.

Měl jsem bojovat na konci roku v Praze, ale s mým trenérem Robem Gajdičiarem jsme se dohodli, že bude lepší, když tomu dáme více času. Nechci něco dělat na sílu jen proto, že to minule nevyšlo. Poslední prohra mi dala pořádnou lekci. Potřeboval jsem si věci srovnat. Tato prohra mě uzemnila a pomohla mi uvědomit si to, co jsem si vůbec neuvědomoval. A nikdy jsem nemyslel nic špatného. Naopak si myslím, že jsem byl vždycky férový, ale to je jedno, s bojováním jsem neskončil a ani neskončím. V novém roce se do toho, já a můj tým, teprve pořádně pustíme. Ale proti komu, to nedokážu říct.

Právě teď si užívám trochu volna a činností, které mi dělají radost. Ale především mou nejmilejší rodinu a mou malou princeznu. Takže v novém roce do útoku. Děkuji svým fanouškům, trenérům, sparingpartnerům, rodině, sponzorům a všem, kteří při mně stojí v dobrém i zlém.

Ale jedno mohu říci už teď. Uvidíte tak dravého a zlého Ďatelinku, jakého jste ještě neviděli.”

Zdroj: Instagram Milan Ďatelinka | MMA Fanatik


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ