DomůCZ/SK MMANaštvaný Ronald Paradeiser: Legierskému nabídli i zápas se mnou, ale on si...

Naštvaný Ronald Paradeiser: Legierskému nabídli i zápas se mnou, ale on si vybral lehčí cestu

Ronald Paradeiser se zlobí. Organizace OKTAGON MMA oznámila návrat bývalého šampiona Mateusze Legierského, který se ve svém příštím souboji utká s Matějem Kuzníkem. A to se nelíbí “Ronymu”, který si na zápas s Legierským sám brousil zuby.

Legierski (7-1) ještě v OTAGONU nepoznal přemožitele a je stále na 3. místě žebříčku lehké váhy. Naposledy se Polák utkal s Matoušem Kohoutem na turnaji OKTAGON 34 na pražské Štvanici, kde jej ve třetím kole porazil submisí.

Ronald Paradeiser však z ohlášeného zápasu není vůbec nadšený. Je jedničkou žebříčku lehké váhy a chtěl se s Mateuszem utkat v odvetě, která měla rozhodnout o tom, kdo bude bojovat o titul v lehké váze proti Losene Keitovi. V jejich prvním zápase Paradeiser prohrál TKO a nyní by mu to rád oplatil, ale Paradeiser si jako soupeře vybral Kuzníka.

“Nejsem typ, který má potřebu věci komentovat a hodnotit, ale teď se to nahromadilo a některé věci mě štvou, takže se k tomu vyjádřím.”

“První věc je zápas Legierski vs. Kuzník. Legierského si vážím jako zápasníka a celkově jako člověka. Ale tenhle zápas mě trochu štve, protože mu byl nabídnut zápas se mnou a on a jeho tým si tady evidentně vybrali jednodušší cestu.”

“Jsem trochu naštvaný, protože jsem chtěl ukázat, že jsem momentálně lepší zápasník, a chtěl jsem tu odvetu, takže mě to trochu mrzí. Teď pro mě zbytečně hledají nějakého zahraničního soupeře, když spolu mohla jít jednička a trojka váhy. Tak by bylo jasné, kdo by pak měl jít o titul.”

Paradeiser zatím nemá soupeře pro svůj další zápas, ale táhne šňůru tří vítězství v řadě a rád by se probojoval zpět k titulovému souboji v lehké váze.

Zdroj: MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ