DomůCZ/SK MMAOKTAGON 24 - výsledky turnaje. David Kozma porazil Apolla a uhájil titul...

OKTAGON 24 – výsledky turnaje. David Kozma porazil Apolla a uhájil titul šampiona!

Parádní turnaj OKTAGON 24 je za námi. Byli jsme svědky mnoha ukončení před časem a také několika překvapení. Nejsledovanější událostí večera však byl bezesporu titulový zápas ve welterové váze mezi Davidem Kozmou a Leandrem Silvou.

Zdroj: OKTAGON MMA

Po necelém měsíci se organizace OKTAGON MMA vrátila do “Pevnosti Brno”, kde celý turnaj s pořadovým číslem 24 odstartoval zápas, který bylo možné zdarma sledovat na YouTube. Přišlo rychlé KO v podání Matěje Peňáze. Ten si v pozápasovém rozhovoru řekl o bonus večera a vyzval Vlasta Čepa.

V podobném tempu pokračoval i druhý zápas, Robin Fošum pod vedením André Reinderse poslal rychlým KO k zemi francouzského bojovníka Abdoula Sowa. Třetí zápas obstarala dvojice Jaloviar a Montagnac. Taktická bitva skončila na body vítězně pro druhého jmenovaného.

Miroslav Brož předesílal, že se jde porvat a předvést atraktivní zápas. A tak jsme mohli vidět parádní tříkolovou bitvu plnou přestřelek, ze které nakonec jako poražený těsně odcházel zklamaný Christian Jungwirth.

Přehlídka předčasných ukončení pokračovala v podání Davida “Sparťana” Hoška, který si poradil s ukrajinským bijcem Nagorným ve druhém kole.

Hlavni kartu otevřela dvojice Macek – Iovine. Konec přišel ve třetím kole po armbaru českého bojovníka. Macek tak postupuje do finále bantamové pyramidy. Na svého soupeře do titulové bitvy si ale ještě musí počkat.

I “Bitva o Vémolu” zná svého vítěze. Je jím polský bojovník Marcin Naruszczka, jednička váhy polské organizace FEN, který přemohl Erica Spicelyho. Naruszczka se tak utká s Karlosem “Terminátorem” Vémolou o pás ve váze do 84 kilogramů. Souboj proběhne v červenci na turnaji OKTAGON 26 na Štvanici.

Viktor Pešta si ve druhém kole poradil s Italem Nosigliou a na závěr vyzval do dalšího zápasu Rusa Ragozina.

Vrcholem turnaje byla fantastická titulová bitva o pás šampiona welterové váhy. Nejdéle panující šampion OKTAGONU David Kozma překvapil spoustu diváků, když do duelu s hvězdným Apollem Silvou vstoupil sebevědomě a první kolo si získal pro sebe. Po čtvrtém kole byl stav vyrovnaný 2:2. Páté kolo ale získal ve svůj prospěch David Kozma a zůstává tak šampionem OKTAGONU i nadále. Za svůj výkon si vysloužil i bonus večera od sázkové kanceláře Tipsport.

Výsledky turnaje OKTAGON 24: Kozma vs. Apollo

Main Event

170 lbs: David Kozma (28-11) porazil Leandra Silvu (25-9-1) jednomyslným rozhodnutím na body

Main Card

205 lbs: Viktor Pešta (17-6) porazil Riccarda Nosigliu (8-3) TKO ve 2. kole
Catchweight 194 lbs: Marcin Naruszczka (22-9-2) porazil Erica Spicelyho (16-7) TKO ve 2. kole
135 lbs: Filip Macek (24-15-1) porazil Lucu Iovina (16-7) submisí ve 3. kole

Prelims

185 lbs: David Hošek (5-2-1) porazil Olega Nagorného (4-4) TKO ve 2. kole
170 lbs: Miroslav Brož (11-3) porazil Christiana Jungwirtha (9-4) nejednomyslným rozhodnutím na body
205 lbs: Jorick Montagnac (2-1) porazil Jozefa Jaloviara (1-1) jednomyslným rozhodnutím na body
205 lbs: Robin Fošum (2-1) porazil Abdoula Sowa (2-2) KO v 1. kole
185 lbs: Matěj Peňáz (3-0) porazil Carlose Gracu (2-1) KO v 1. kole

Zdroj: OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ