DomůCZ/SK MMAOKTAGON 29: Ivan Buchinger je zraněný. David Kozma se utká s Bojanem...

OKTAGON 29: Ivan Buchinger je zraněný. David Kozma se utká s Bojanem Veličkovičem!

Ivan Buchinger se trojnásobným šampionem prozatím nestane! Pár dní před turnajem OKTAGON 29 se bohužel zranil a tak za něj musela organizace OKTAGON MMA najít náhradu.

Zdroj: OKTAGON MMA

David “Pink Panther” Kozma (28-10) není v jednoduché situaci. Pouhých 10 dní před obhajobou titulu musí změnit taktiku a připravit se na nového soupeře. Bude jím Bojan “Serbian Steel” Veličkovič (20-10), který popadl šanci za pačesy, narychlo kývl na titulový zápas a utká se tak se současným šampionem veltrové váhy.

Pro bojovníka, který prošel UFC nebo PFL, je to životní šance a udělá vše pro to, aby Davida Kozmu sesadil z trůnu!

“Je to opravdový šampion a já ho respektuji. Bojuje tvrdě a nepolevuje, je super technický. Je prostě celkově dobrý. Ale věřím si na něj a o titul se zajímám už dlouho,” řekl Bojan Veličkovič v podcastu MMA letem světem.

Srbský bojovník Bojan Veličkovič začal svou kariéru jako thajský boxer a v roce 2010, jako 21letý, debutoval v profesionálním MMA. Zajímavostí je, že v roce 2012 ukončil českého samuraje Jiřího Procházku TKO už v prvním kole. Ve stejném roce také uškrtil Tomáše Kuželu technikou rear naked choke. V roce 2016 už bojoval v UFC a od roku 2018 v organizaci PFL.

Podaří se tomuto 32letému zkušenému bojovníkovi získat titul organizace OKTAGON MMA ve veltrové váze? Je jisté, že David Kozma se svého trůnu jen tak snadno nevzdá. A jak šampion na výměnu svého soupeře zareagoval?

“Tak jak už mnozí víte, Ivan Buchinger se zranil a mám náhradního soupeře. Bojan Veličkovič je hodně kvalitní náhrada. Mohl jsem zápas odmítnout a počkat na Ivanovo uzdravení, ale já jsem ve skvělé formě a nechtěl jsem zahodit celou přípravu. Je to stylisticky úplně jiný typ zápasníka, ale nedá se nic dělat. Bojan s tím zápasem taky nepočítal, takže v tomhle to je nastejno. Důležité je, že se mi zápas nezrušil. Ivanovi přeji brzké uzdravení. 4.12. jdeme na to.”

Zdroj: Instagram OKTAGON MMA | Podcast MMA Letem Světem

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ