DomůONETo chcete vidět! Chystá se souboj legendárního Demetriouse Johnsona s jedinečným Rodtangem...

To chcete vidět! Chystá se souboj legendárního Demetriouse Johnsona s jedinečným Rodtangem Jitmuangnonem

ONE FC, jedna z nejlepších světových organizací bojových umění, brzy uspořádá mimořádný souboj dvou legendárních bojovníků, který si žádný fanoušek bojových sportů nemůže nechat ujít.

Zdroj: ONE Championship

V rámci akce nazvané ONE X se 5. prosince proti sobě postaví bývalý dlouholetý šampion UFC v muší váze Demetrious Johnson a pravděpodobně jeden z nejlepších bojovníků muay thai Rodtang Jitmuangnon.

Jak uvedl promotér asijské organizace Chatri Sityodtong, duel se uskuteční podle speciálních pravidel.

Zápas proběhne ve čtyřech tříminutových kolech. Zatímco první a třetí kolo se odehraje podle pravidel muay thai, druhé a čtvrté kolo se odehraje podle pravidel MMA. Bojovat se bude s rukavicemi, které se používají v MMA.

Z hlediska pravidel a kvality obou bojovníků se jedná o jedinečný souboj, který nemá v moderní historii bojových sportů obdoby.

Naposledy se Demetrious Johnson utkal v dubnu letošního roku v titulovém zápase s Adrianem Moraesem, ve kterém si připsal tvrdou prohru knokautem ve druhém kole.

Pro 35letého Američana to byla první prohra po přestupu do asijské organizace.

Rodtang Jitmuangnon je naopak současným králem muší váhy organizace ONE FC v muay thai. Je považován za nejlepšího muay thai bojovníka bez rozdílu vah. Pod křídly organizace ONE FC ještě neprohrál a aktuálně se veze na vlně 10 výher.

Ve svých čtyřiadvaceti letech má na kontě více než 260 vítězství a pouze 42 porážek.

Zdroj: Svet MMA | ONE FC | YouTube ONE FC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ