Dana White o debutu Jona Jonese v těžké váze: V oktagonu se neobjeví do konce roku

Vše nasvědčuje tomu, že dlouho očekávaný debut Jona Jonese v těžké váze se odkládá na příští rok. Situaci ohledně „Bonese“ okomentoval šéf UFC Dana White po skončení galavečera s číslem 265.

Zdroj: UFC

Jon Jones (26-1) se naposledy představil v oktagonu UFC loni v únoru. Utkal se s Dominickem Reyesem (12-3), kterého porazil jednomyslně na body. Je však potřeba připomenout, že verdikt sudích byl poměrně kontroverzní a setkal se s bouří nevole mezi fanoušky i odborníky.

O něco později pak Jones oznámil světu, že se vzdává pásu šampiona polotěžké váhy UFC a přechází do královské kategorie. Od té doby se v kleci neobjevil. Fanoušky však neustále zásobuje fotografiemi nebo záznamy z tréninku, na kterých mohou pozorovat, jak na sobě tvrdě pracuje.

Všichni fanoušci Jona Jonese se pravděpodobně ještě musí obrnit trpělivostí. Ze slov prezidenta amerického giganta vyplývá, že se bývalý dominátor divize do 93 kg vrátí do akce až příští rok.

„Letos bojovat nebude. Je rok 2021 a Jones se v oktagonu do konce tohoto roku nepředstaví. Do té doby o něm ani nepřemýšlím.“

Tato zpráva může být překvapením i pro fanoušky Stipa Miocice (20-4), který by podle nedávného vyjádření 52letého promotéra rád zkřížil s Jonesem rukavice.

Zdroj: Instagram Jon Jones | YouTube UFC

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ