DomůCZ/SK MMAOKTAGON 51: Ondřej Novotný odmítá kritiku a vysvětluje, proč je Piotr Wawrzyniak...

OKTAGON 51: Ondřej Novotný odmítá kritiku a vysvětluje, proč je Piotr Wawrzyniak adekvátní náhradou pro Čepa

Jedenáct dní před titulovou bitvou Kincl vs. Čepo, organizace oznámila, že šampion je vážně zraněn a nebude moci do zápasu, který se měl konat 29.12. v Praze, nastoupit.

Vlasto Čepo okamžitě reagoval. Oznámil, že samozřejmě respektuje Kinclovo zranění. Zároveň se vyjádřil také na adresu nového soupeře, o kterém si myslí, že je to brutální protivník. Dodal také, že mu organizace nabídla čtyři soupeře, z nichž každého přijal. Nakonec jej však tito soupeři odmítli, protože by se nedokázali takto narychlo dostat do požadované váhy.

Po oznámení náhradního soupeře pro Vlasta Čepa, se na sociálních sítích spustily různé debaty, včetně těch, že to není adekvátní soupeř na titulový zápas. Promotér OKTAGONU Ondřej Novotný však hejtrům posílá několik faktů, které to mají vyvrátit.

„Patrik Kincl se bohužel vážně zranil. Piotr je však velmi dobrá náhrada, kterou už jsme měli do střední váhy delší dobu na radaru. Proč on? Peňáz odmítl kvůli váze a ze stejného důvodu i Engizek. Ani Pirát, ani Karlos nedávají smysl a opět ani oni nemají váhu. A rozbíjet něco, na co všichni čekají, to už vůbec nemá smysl.”

Proč je Piotr Wawrzyniak adekvátní náhradou?

“Piotr je žebříčkově o cca 60 míst před Vlastem. Aktuálně je na 138. místě na světě. Je šampionem organizace Babilon a má čtyři vítězství v řadě, když tři soupeře ukončil KO. Byl v plné přípravě jako náhradník na KSW 89, které proběhlo v sobotu a je v plné formě. Piotr splňuje vše, aby byl atraktivní náhradou. Vzpomeňte si na Siwiece, který dal zabrat Kozmovi a vymazal Hathawaye. To je také král Babilonu.“

A proč to bude zápas o dočasný titul ve střední váze? „Vlasto Čepo si to zaslouží a nemůže za zranění svého soupeře a zároveň Piotr je naprosto legitimní náhrada!“

Zápasová karta turnaje OKTAGON 51

Main Event

Bojan Veličković vs. Andreas Michailidis

Co-Main Event

Vlasto Čepo vs. Piotr Wawrzyniak

Main Card

Karlos Vémola vs. Pirát Krištofič

Daniel Škvor vs. Martin Zawada

Ion Surdu vs. Stefano Paterno

Mrkni na kurzy a vsaď si na vítěze >>>

Prelims

Karol Ryšavý vs. Aboubakar Tounkara

Chiara Penco vs. Eva Dourthe

Radek Roušal vs. Kallum Parker

Magdalena Šormová vs. Mallory Martin

Free Prelims

Tomáš Fiala vs. Hassan Shaaban

Mrkni na kurzy a vsaď si na vítěze >>>

Zdroj: OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ