DomůCZ/SK MMAOKTAGON MMA: Toto bude řežba! Promotér Novotný potvrzuje novou titulovou bitvu

OKTAGON MMA: Toto bude řežba! Promotér Novotný potvrzuje novou titulovou bitvu

V organizaci OKTAGON MMA, která je v posledních letech tou největší na domácí scéně, už proběhlo několik fantastických titulových bitev. Můžeme si například připomenout parádní zápasy Davida Kozmy, či rychlé ukončení Patrika Kincla na turnaji OKTAGON 35 v Brně. Nyní to vypadá, že další titulový duel je přímo na dohled.

Hned na začátku roku 2023 se totiž OKTAGON už potřetí podívá do Německa. Tentokrát konkrétně do Mnichova. Představí se zde takoví bojovníci jako Poppeck, Zawada, Jungwirth, Pukač či Hatef Moiel. A právě u posledně jmenovaného se hodně spekulovalo, že by se mohl utkat o titul těžké váhy OKTAGONU. Ten je po odchodu Martina Budaye do UFC volný.

“Nedávno jsme upsali Palasze na delší dobu. Teď jednáme s Hatefem Moeilem. Je to tak, že se spolu utkají o titul. Většinou takhle souboje nepotvrzuji a nemluvím o nich, ale v tomto případě je jasné, že jsme o tom mluvili. Po posledním výkonu to má Palasz 8-1, takže je zřejmé, že by si tito borci měli zkusit zabojovat o titul OKTAGONU,” prohlásil promotér Novotný v podcastu Oktagon Hype.

Oba borci by se tak po dvou výhrách v organizaci měli dostat k boji o titul. Ten mimo jiné dává velký smysl, protože jiný vyzyvatel se v těžké váze momentálně nerýsuje. A Karlos Vémola, který měl o opasek zájem, je momentálně ze hry, jelikož z důvodu vážného zranění nebude v době turnaje ani v plném tréninku.

Vypadá to tedy, že po určité pauze bude mít těžká váha znovu svého krále a čeká nás další zajímavá titulová bitva. Oba zápasníci totiž už dokázali předvést výborné výkony. Doufejme tedy, že se další turnaj OKTAGONU v Německu, který už je z více jak 70% vyprodaný, vyvede a napomůže tak rostoucí popularitě naší největší MMA organizace u našeho západního souseda.

Na závěr ještě připomeňme, že galavečer OKTAGON 39 se uskuteční v mnichovské hale AUDI DOME 11.února.

Zdroj: OKTAGON Hype

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ