DomůCZ/SK MMAOKTAGON UNDERGROUND 5: Finále - výsledky turnaje

OKTAGON UNDERGROUND 5: Finále – výsledky turnaje

V sobotu pokračovala turnajová série OKTAGON UNDERGROUND další akcí. Po ní už známe vítěze jednotlivých váhových kategorií na české straně turnajového pavouka.

Foto: OKTAGON MMA

Pátý díl série OKTAGON UNDERGROUND nám nabídl velké množství rychlých ukončení, z nichž hned tři jsme mohli vidět ve finálových duelech.

V těžké váze porazil Daniel Škvor TKO ve 2. kole Martina Horského, který ve finále nahradil zraněného Melvina Maného.

Ve váze do 90 kg zvítězil favorizovaný Matěj Peňáz nad Jakubem Klaudou TKO v 1. kole, i když tak rychlé ukončení, po velice dominantním výkonu, se v tomto zápase neočekávalo.

V “sedmdesátce” si postup do česko-slovenského Superfinále s přehledem vybojoval Tadeáš “Mawar” Růžička, který porazil Jakuba Dyka TKO ve 2. kole. Jakub Dyk nahradil zraněného Luboše Lesáka, což je určitě velká škoda, protože Lesáka mnozí odborníci i fanoušci viděli jako favorita váhy do 70 kg.

V utkání do 61 kg žen se Tereze Bledé podařilo porazit i další špičkovou MMA zápasnici Magdalenu Šormovou. Magdalena, která standardně bojuje v nižší hmotnostní kategorii se s váhovým i silovým handicapem snažila bojovat, jak jen to šlo, ale po vyrovnaném souboji se nakonec musela sklonit před výkonem Terezy Bledé, která zvítězila na body.

Hlavní zápas večera, který obstaral souboj Leo Brichta vs. Matouš Kohout se nesl v opatrném duchu. Byla to taktická bitva, ve které neměl ani jeden z bojovníků evidentně navrch. Většina diváků možná po vyrovnaném průběhu utkání čekala extraround. Rozhodčí to tak však neviděli a za vítěze na body označili Lea Brichtu.

Výsledky turnaje OKTAGON UNDERGROUND 5: Finále

CZ Finále 80 kg: Leo Brichta porazil Matouše Kohouta na body
CZ Finále 61kg: Tereza Bledá porazila Magdalenu Šormovou na body
CZ Finále 70 kg: Tadeáš Růžička porazil Jakuba Dyka TKO ve 2. kole
CZ Finále 90 kg: Matěj Peňáz porazil Jakuba Klaudu TKO v 1. kole
CZ Finále 100 kg: Daniel Škvor porazil Martina Horského TKO ve 2. kole
Superfight 90 kg: Petr Bartoněk porazil Adriana Bartla na body
Superfight 75 kg: Jan Pajtaš porazil Jozefa Janotíka na body
Superfight 61kg: Tereza Dvořáková porazila Paulu Marčišovou na body
Superfight 90 kg: Bernard Plavec porazil Tomáše Mazala KO ve 2. kole
Superfight 90 kg: Ivo Crhák porazil Stanislava Maška TKO ve 2. kole

Foto: OKTAGON MMA

Zdroj: OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ