DomůCZ/SK MMAKincl ho odmítl a tak Karlos Vémola rychle ukázal na Attilu Végha!

Kincl ho odmítl a tak Karlos Vémola rychle ukázal na Attilu Végha!

Karlos Vémola dostal košem od Patrika Kincla, který se rozhodl, že se na konci roku na turnaji OKTAGON 51 v pražské O2 areně utká s Vlastem Čepem. “Terminátor” však nemeškal a řekl si o zápas s Attilou Véghem.

Bylo jasné, že když si Kincl vybral Čepa, proti kterému bude potřetí obhajovat svůj pás ve střední váze, nenechá to Karlose chladným.

“Jsem zvědavý, co mu na to řeknou fanoušci. Protože tohle by mi nikdy neodpustili. Řekli by, že se Vémola pos*al, že si vzal lehčího soupeře,” rýpl si Vémola do Patrika Kincla. “Asi chtěl nesmyslné peníze, které mu Oktagon nedal,” dodal.

Vémola se ale rozhodně nedrží zpátky a volá po jiném soupeři. A jak je u něj zvykem, ihned přišel s náhradní alternativou.

“Když Attila říká, že do toho se mnou chtěl jít v prosinci, tak do toho pojďme. Do prosince zbývají ještě dva měsíce. Můj soupeř vypadl Attilko, hledám soupeře,” vyzval Attilu Végha, který se s ním měl utkat na konci roku v O2 areně, jak bylo původně plánováno.

“Jestli jsi připravený, tak já taky. A jak by bylo krásné, kdyby Kincla nahradil Attila Végh. Porazím ho teď v prosinci, budeme to mít 1:1 a pak by to byla trilogie, s Attilou v létě na stadionu. Attilko, pojďme v prosinci do O2 Areny,” představil Vémola svůj plán, s kým by se mohl utkat ve svých, s největší pravděpodobností, posledních zápasech v profesionálním MMA.

Zdroj: CNN Prima News


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ