DomůUFCUFC 270: Bojovníci MMA tipují vítěze titulového zápasu Francis Ngannou vs. Ciryl...

UFC 270: Bojovníci MMA tipují vítěze titulového zápasu Francis Ngannou vs. Ciryl Gane

V hlavním zápase turnaje UFC 270 se bude bojovat o titul v těžké váze. Bitvu těžkotonážníků obstará aktuální šampion Francis Ngannou a prozatímní šampion Ciryl Gane.

Kdo podle zápasníků UFC zvítězí v tomto ostře sledovaném duelu? Bojovníci se v drtivé většině shodují, že Francis Ngannou najde způsob, jak Ganého knokautovat. A to přesto, že Ciryl Gane je, alespoň podle sázkových kanceláří, favoritem zápasu.

Greg Hardy, těžká váha UFC: “Vsadím na Ngannoua. Velikost, rychlost, síla, to je recept na úspěch. Má v ruce KO úder. I když je Gane super technický a všestranný, věřím, že Ngannou najde svůj KO úder.”

Brandon Royval, muší váha UFC: “Pokud ho Ngannou zasáhne, vyhraje. Ale Gane je hodně technický a má všechny zbraně světa. MMA je takový zvláštní sport, kde si nemůžete s jistotou tipnout. Ale řeknu Ngannou.”

Cody Stamann, bantamová váha UFC: “Ngannou. Myslím, že Francis to zvládne. Lidé jako by zapomínali, že má tu obludnou sílu, protože všichni mluví o tom, jak je Gane dobrý, ale Ngannou mu zhasne světla.”

Chris Curtis, střední váha UFC: “Ciryl Gane se mi líbí, ale proč si lidé myslí, že je imunní vůči úderům Francise. Ngannou se hodně zlepšil a aby Ciryl vyhrál zápas, nesměl by se ho Ngannou 25 minut dotknout, a to podle mě není možné. Vsadím na Francise Ngannoua, který zvítězí na KO.”

Terrance McKinney, lehká váha UFC: “Francis Ngannou je příliš silný a má lepší techniku. Stačí jeden úder a myslím, že bude konec.”

Jason Witt, veltrová váha UFC: “Ngannou se pokaždé zlepšuje. Byl vidět rozdíl mezi prvním a druhým zápasem se Stipem. Gane je však tak dobrý a technický, že dělá tento zápas velice zajímavým. Celý zápas by mohl rozhodnout jeden úder. Kdybych si měl vybrat, řekl bych, že Ngannou, a to kvůli své síle v rukou, protože může celou dobu prohrávat a pak zasadit jednu ránu a bude konec.”

Vince Morales, bantamová váha UFC: “Když vezmu v potaz sílu Francise Ngannoua a jeho KO úder, který má v ruce, musím ukázat právě na něj. I když Gane vypadal proti Lewisovi skvěle, myslím, že Ngannou si jeho bradu najde.”

Chase Sherman, těžká váha UFC: “Opravdu si myslím, že Ciryl Gane vyhraje. Ngannoua převálcuje. Je prostě techničtější než Ngannou.”

Ramiz Brahimaj, veltrová váha UFC: “Gane je lepší a techničtější bojovník, ale Ngannou má obludnou sílu a myslím, že se mu podaří Ciryla knokautovat.”

Joseph Holmes, střední váha UFC: “Určitě Ngannou. S jeho silou proti němu nemáte šanci.”


Bojovníci tipující Francise Ngannoua: Greg Hardy, Brandon Royval, Cody Stamann, Chris Curtis, Terrance McKinney, Jason Witt, Vince Morales, Ramiz Brahimaj, Joseph Holmes.

Bojovníci tipující Ciryla Ganea: Chase Sherman

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ