DomůUFCUFC 270: Bojovníci MMA tipují vítěze titulového zápasu Francis Ngannou vs. Ciryl...

UFC 270: Bojovníci MMA tipují vítěze titulového zápasu Francis Ngannou vs. Ciryl Gane

V hlavním zápase turnaje UFC 270 se bude bojovat o titul v těžké váze. Bitvu těžkotonážníků obstará aktuální šampion Francis Ngannou a prozatímní šampion Ciryl Gane.

Kdo podle zápasníků UFC zvítězí v tomto ostře sledovaném duelu? Bojovníci se v drtivé většině shodují, že Francis Ngannou najde způsob, jak Ganého knokautovat. A to přesto, že Ciryl Gane je, alespoň podle sázkových kanceláří, favoritem zápasu.

Greg Hardy, těžká váha UFC: “Vsadím na Ngannoua. Velikost, rychlost, síla, to je recept na úspěch. Má v ruce KO úder. I když je Gane super technický a všestranný, věřím, že Ngannou najde svůj KO úder.”

Brandon Royval, muší váha UFC: “Pokud ho Ngannou zasáhne, vyhraje. Ale Gane je hodně technický a má všechny zbraně světa. MMA je takový zvláštní sport, kde si nemůžete s jistotou tipnout. Ale řeknu Ngannou.”

Cody Stamann, bantamová váha UFC: “Ngannou. Myslím, že Francis to zvládne. Lidé jako by zapomínali, že má tu obludnou sílu, protože všichni mluví o tom, jak je Gane dobrý, ale Ngannou mu zhasne světla.”

Chris Curtis, střední váha UFC: “Ciryl Gane se mi líbí, ale proč si lidé myslí, že je imunní vůči úderům Francise. Ngannou se hodně zlepšil a aby Ciryl vyhrál zápas, nesměl by se ho Ngannou 25 minut dotknout, a to podle mě není možné. Vsadím na Francise Ngannoua, který zvítězí na KO.”

Terrance McKinney, lehká váha UFC: “Francis Ngannou je příliš silný a má lepší techniku. Stačí jeden úder a myslím, že bude konec.”

Jason Witt, veltrová váha UFC: “Ngannou se pokaždé zlepšuje. Byl vidět rozdíl mezi prvním a druhým zápasem se Stipem. Gane je však tak dobrý a technický, že dělá tento zápas velice zajímavým. Celý zápas by mohl rozhodnout jeden úder. Kdybych si měl vybrat, řekl bych, že Ngannou, a to kvůli své síle v rukou, protože může celou dobu prohrávat a pak zasadit jednu ránu a bude konec.”

Vince Morales, bantamová váha UFC: “Když vezmu v potaz sílu Francise Ngannoua a jeho KO úder, který má v ruce, musím ukázat právě na něj. I když Gane vypadal proti Lewisovi skvěle, myslím, že Ngannou si jeho bradu najde.”

Chase Sherman, těžká váha UFC: “Opravdu si myslím, že Ciryl Gane vyhraje. Ngannoua převálcuje. Je prostě techničtější než Ngannou.”

Ramiz Brahimaj, veltrová váha UFC: “Gane je lepší a techničtější bojovník, ale Ngannou má obludnou sílu a myslím, že se mu podaří Ciryla knokautovat.”

Joseph Holmes, střední váha UFC: “Určitě Ngannou. S jeho silou proti němu nemáte šanci.”


Bojovníci tipující Francise Ngannoua: Greg Hardy, Brandon Royval, Cody Stamann, Chris Curtis, Terrance McKinney, Jason Witt, Vince Morales, Ramiz Brahimaj, Joseph Holmes.

Bojovníci tipující Ciryla Ganea: Chase Sherman

Zdroj: BJ Penn


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ