DomůCZ/SK MMAOKTAGON UNDERGROUND očima Dana Bartáka a Michala "Blackbearda" Martínka

OKTAGON UNDERGROUND očima Dana Bartáka a Michala “Blackbearda” Martínka

Minulou sobotu proběhl první turnaj série OKTAGON UNDERGROUND. Formát turnaje se od standardních akcí organizace OKTAGON MMA liší. Zajímalo nás, jak se turnaj líbil osobnostem české MMA scény.

Foto: OKTAGON MMA

Oslovili jsme proto Dana Bartáka a Michala “Blackbearda” Martínka a položili jim pár otázek.

Jak se Ti líbil první turnaj OKTAGON UNDERGROUD?

Dan Barták: “Jde o něco nového, takže člověka některé věci, momenty překvapí. Žádní fanoušci, což není ideální, ale to všichni věděli. Každého zajímá boj v kleci. Zápasy měly spád, když někdo hodil, po 3 sekundách se šlo nahoru, opět postoj a přestřelky. Navíc v malých rukavicích, a tohle se lidem líbí. Je to určitě atraktivní formát.”

Michal “Blackbeard” Martínek: “Je dobrý, že se něco děje. Hlavně kvůli fanouškům.”

Co si myslíš o upravených pravidlech, kterými se turnaj řídí? A komu podle tebe nejvíc vyhovují?

Dan Barták: “Nejde o box, MMA, thajský boj atd. Jde o mix, který si organizátoři vymysleli v době čínské chřipky. Chtěli jet nadále svůj byznys, chtěli dát zápasníkům něco vydělat, fanouškům zábavu. Chytli se příležitosti a postavili proti sobě zápasníky, kteří by se jinak v kleci nebo ringu nepotkali. Zatím to vypadá, že postojáři budou mít výhodu, ale tohle bylo avizováno od začátku.”

Michal “Blackbeard” Martínek: “Nejsem zastánce hybridních pravidel . Mám rád pravidla MMA, protože jsou hodně otevřená. Tady je to hodně omezené a mě by to nesedělo. Každopádně se vždy rád podívám, když se někdo rve.”

Na závěr bych Tě poprosil o tipy na vítěze jednotlivých váhových kategorií, respektive, máš nějaké jasné favority?

Dan Barták: “Tipovat teď, když je za námi teprve první večer ze sedmi, je střelba od boku a nerad bych se trefil do nohy. Ale z těch, kteří se představili a vyhráli, tak určitě velkým favoritem je Matěj Peňáz v devadesátce, jeho styl, radost pohledět. Brutální odhodlání ukázal v sedmdesátce Tadeáš Růžička, o váhu výše předvedl nezpochybnitelný výkon Leo Brichta. Když se rozjede Jakub Bahník, soupeři bliká červená kontrolka. Mladý Zdeněk Polívka převedl, že je to mladý a silný býček. Ještě bych zmínil Daniela Vítovce, který ukázal srdce. Ve třetím kole vsadil na jednu kartu, vzal to na pankáče a vyhrál.”

Michal “Blackbeard” Martínek: “Popravdě nemám úplně přehled o všech zápasnících na turnaji a hodně jich tam neznám. Ale z toho co vím, tak mezi favority určitě patří Brichta, Růžička, Peňáz, Škvor, Gottvald , Hron, Kohout.
Tahle partička je vždy zárukou dobrého, koukatelného a atraktivního zápasu . Určitě tam je borců víc, ale jak říkám, nemám úplný přehled.”

Velice vám děkujeme za rozhovor a přejeme hodně úspěchů.

Zdroj: vlastní text

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ