DomůCZ/SK MMAIvan Buchinger je po operaci!

Ivan Buchinger je po operaci!

Velká legenda československého MMA Ivan „Buki“ Buchinger se na domácí scénu vrátil letos v lednu, když v titulovém zápase organizace OKTAGON MMA v lehké váze porazil Ronalda Paradeisera už v prvním kole.

Zdroj: OKTAGON MMA

Podruhé se v kleci OKTAGONU představil v září, když ve fantastickém souboji, který byl nazván druhým zápasem století porazil Vojta Barboríka na body.

Stal se tak prvním dvojnásobným šampionem organizace a měl šanci zapsat se do historie ziskem třetího opasku, o který se měl utkat 4. prosince ve veltrové váze s Davidem Kozmou. “Buki” se bohužel zranil a o tuto šanci přišel. Včera absolvoval operaci kolene.

„Hlásím, že jsem po operaci v pořádku. Byla to artroskopie kolene a bylo potřeba tam dát něco do pořádku. Nyní nastává čas rekonvalescence,“ napsal Buchinger na sociální sítě. Zároveň uvedl, že psychicky je to pro něj těžké. „Psychika mi dává zabrat, tolik přípravy, síly a nyní je všechno je pryč…“

Doufejme, že se Ivan dá co nejdříve do pořádku a uvidíme ho v další titulové bitvě!

Zdroj: Instagram Ivana Buchingera

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ