DomůCZ/SK MMAŠel jsem do toho s tím, že tam klidně umřu! Šampion Kozma...

Šel jsem do toho s tím, že tam klidně umřu! Šampion Kozma se vrací k duelu s Apollem

Byl to zápas o kterém se často mluví jako o duelu, který byl v tom loňském roce právě ten úplně nejlepší. Válka mezi Davidem Kozmou a Apollem zkrátka dostala všechny milovníky tohoto bojového sportu.

Pro Kozmu byl Apollo jednoznačně největší výzvou jeho kariéry a spousta lidí mu nevěřila. On však překonal všechna očekávání a dokázal nepříjemného Brazilce na body porazit. Zažil však i kritické chvíle, o kterých se rozpovídal v posledním videu z produkce organizace, které se jmenuje Cesta na OKTAGON 32.

„Nikdo mi nevěřil, takže jsem chtěl ještě víc ukázat, že na něj mám. Šel jsem až za hranu svých sil a sáhl si tam fakt na dno. V tom čtvrtém kole mi chytl škrcení a já už viděl hvězdičky, už jsem fakt skoro usínal, ale nějak, z posledních sil, jsem se z toho dokázal dostat a pokračovat,“ začíná Kozma své vyprávění.

„V tom pátém kole jsem si říkal, že když jsem přežil tohle, tak už nepustím nic, takže já šel do pátého kola s tím, že tam klidně umřu. Zlomil mi tam očnici, takže jsem ho viděl dvojitě, měl jsem zlomený nos, nějaké cuty tam byly a rozkousnutý jazyk. Proto, když jsem ten zápas vyhrál, tak to byl nejlepší pocit v životě.“

Není tak pochyb o tom, že Kozma patří mezi nejtvrdší zápasníky domácí scény. To stejné se však říká i o Petru Knížeti, se kterým se Kozma utká už o tomto víkendu. Čeká nás tedy další strhující bitva, do které oba aktéři půjdou s tím, že v kleci doslova vypustí duši. Fanoušci MMA se tak mají na co těšit.

Zdroj: Youtube OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ