DomůBellatorFedor Emelianenko se vrací! Kdo bude jeho soupeřem?

Fedor Emelianenko se vrací! Kdo bude jeho soupeřem?

Organizace BELLATOR MMA oznámila, že návrat Fedora Emelianenka do klece se uskuteční v Rusku. Emelianenko se tak představí před vlastním publikem v Moskvě.

Zdroj: Bruno Massami, CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Poté, co se objevila zpráva o návratu legendárního Fedora Emelianenka do klece, šéf organizace BELLATOR MMA oficiálně oznámil debutový galavečer organizace v Rusku. Akce se uskuteční 23. října v Moskvě.

Zatím není známo, kdo bude Fedorovým soupeřem. Scott Coker, šéf BELLATORU během setkání s médii řekl:

“Soupeře pro Fedora intenzivně hledáme. Máme mnoho nabídek, mnoho jmen.”

Před několika měsíci se objevily zvěsti o možném zápase mezi Fedorem a Juniorem dos Santosem, který odešel z UFC. Dalším potencionálním zájemcem o zápas s Fedorem je i Josh Barnett. Spekuluje se i o Overeemovi nebo Werdumovi.

Fedor Emelianenko se v kleci BELLATORU představil naposledy na konci roku 2019 a tehdy porazil Quintona Jacksona.

Ruský zápasník bojuje pod křídly organizace BELLATOR MMA od roku 2017 a dosud v ní absolvoval pět zápasů, z nichž tři skončily jeho vítězstvím. Kromě Quintona Jacksona porazil Chaela Sonnena a Franka Mira. Na druhou stranu prohrál s Mattem Mitrionem a Ryanem Baderem.

Zdroj: BELLATOR MMA | Twitter BELLATOR MMA | Twitter Scott Coker

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ