DomůCZ/SK MMAVojto Barborík už není bojovníkem stáje Artnox Fight Sport. Jeho bývalý manažer...

Vojto Barborík už není bojovníkem stáje Artnox Fight Sport. Jeho bývalý manažer říká: Jen aby mu nepos*ali kariéru!

Vojto Barborík už není zápasníkem polské stáje Artnox Fight Sport. Slovenský bojovník bude 11. září válčit o mistrovský pás organizace OKTAGON MMA a údajně je jen kousek od angažmá v UFC.

Zdroj: OKTAGON MMA

Vojto Barborík (13-1) měl být jedním z hlavních kandidátů na titulový zápas v pérové váze KSW. Bývalý bojovník XFN se uvedl v kleci polské organizace ve velkém stylu, když na turnaji KSW 63 porazil submisí Krzysztofa Klaczka. Zdálo se, že tímto vítězstvím Slovák ukázal své mistrovské ambice a boj o titul je jen otázkou času. Bohužel, nyní je situace zcela jiná.

11. září se Barborík utká s Ivanem Buchingerem o titul šampiona pérové váhy organizace OKTAGON MMA. Jeho bývalý manažer Artur Gwóźdź se v rozhovoru pro polská média vyjádřil k nadcházejícímu zápasu a celkové situaci okolo Barboríka.

“Vojto Barborik už není můj bojovník. Bohužel se objevil člověk ze zahraničí, který mu nasliboval hory zlata. Přetáhl ho na svou stranu a dnes mám na stole jeho výpověď. Vojto byl v depresi, neměl vedle sebe nikoho a mně se podařilo domluvit s Martinem Lewandowskim, aby dostal šanci v KSW. Využil své šance a když se mu to podařilo, najednou se kolem něj objevili jiní lidé. Předpokládám, že zamíří do UFC. Uvidíme, co z toho vzejde. Doufejme, že mu nepos*rou kariéru, protože tak to prostě bývá. Takoví už lidé jsou – když vyhrajete, spousta lidí vám tleská a ukazuje cestu, podporuje vás a poplácává po zádech. Ale když prohrajete, akorát vás nakopou do zadku.”

“Barboríkův kontrakt v KSW je ještě platný, ale já jej už určitě nebudu zastupovat. Co se týká zápasu s Buchingerem, je to skvěle sestavený souboj, ale myslím si, že mládí vyhraje. Vojto Barborík vyhraje.”

Zdroj: In The Cage

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ