Vojto Barborík už není bojovníkem stáje Artnox Fight Sport. Jeho bývalý manažer říká: Jen aby mu nepos*ali kariéru!

Vojto Barborík už není zápasníkem polské stáje Artnox Fight Sport. Slovenský bojovník bude 11. září válčit o mistrovský pás organizace OKTAGON MMA a údajně je jen kousek od angažmá v UFC.

Zdroj: OKTAGON MMA

Vojto Barborík (13-1) měl být jedním z hlavních kandidátů na titulový zápas v pérové váze KSW. Bývalý bojovník XFN se uvedl v kleci polské organizace ve velkém stylu, když na turnaji KSW 63 porazil submisí Krzysztofa Klaczka. Zdálo se, že tímto vítězstvím Slovák ukázal své mistrovské ambice a boj o titul je jen otázkou času. Bohužel, nyní je situace zcela jiná.

11. září se Barborík utká s Ivanem Buchingerem o titul šampiona pérové váhy organizace OKTAGON MMA. Jeho bývalý manažer Artur Gwóźdź se v rozhovoru pro polská média vyjádřil k nadcházejícímu zápasu a celkové situaci okolo Barboríka.

„Vojto Barborik už není můj bojovník. Bohužel se objevil člověk ze zahraničí, který mu nasliboval hory zlata. Přetáhl ho na svou stranu a dnes mám na stole jeho výpověď. Vojto byl v depresi, neměl vedle sebe nikoho a mně se podařilo domluvit s Martinem Lewandowskim, aby dostal šanci v KSW. Využil své šance a když se mu to podařilo, najednou se kolem něj objevili jiní lidé. Předpokládám, že zamíří do UFC. Uvidíme, co z toho vzejde. Doufejme, že mu nepos*rou kariéru, protože tak to prostě bývá. Takoví už lidé jsou – když vyhrajete, spousta lidí vám tleská a ukazuje cestu, podporuje vás a poplácává po zádech. Ale když prohrajete, akorát vás nakopou do zadku.“

„Barboríkův kontrakt v KSW je ještě platný, ale já jej už určitě nebudu zastupovat. Co se týká zápasu s Buchingerem, je to skvěle sestavený souboj, ale myslím si, že mládí vyhraje. Vojto Barborík vyhraje.“

Zdroj: In The Cage

Sledujte nás také na našem FACEBOOKU, TWITTERU nebo INSTAGRAMU.

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
CZ/SK MMAKSWOktagon MMAZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ