DomůCZ/SK MMAOrganizace RFA na své druhé tiskové konferenci oznámila další posily! Přichází přemožitel...

Organizace RFA na své druhé tiskové konferenci oznámila další posily! Přichází přemožitel Davida Kozmy

Real Fight Arena (RFA), nová organizace na domácí scéně bojových umění, uspořádala v Praze druhou tiskovou konferenci. Na té první, která se konala na Slovensku, byla odhalena první jména, která RFA podepsala. Mezi nimi byli například Tomáš Deák, Leo Brichta či Sebastian Fapšo. Není tedy divu, že druhá tisková konference byla velice sledovanou událostí.

A Real Fight Arena opět oznámila hned několik nových bojovníků. Největší hvězdou je ruský zápasník Roman Mukhamedshin, který působil v organizaci RCC, kde porazil i „krále OKTAGONU“ Davida Kozmu.

Řady RFA rozšíří také David Hošek, který již dříve avizoval, že v OKTAGONU končí a jeho přechod k RFA se tak očekával. Připojil se i slovenský obr Štefan Vojčák, který se naposledy představil na turnaji OKTAGON 27 v Bratislavě, kde vyhrál v prvním kole via KO. Jedná se o velký talent z OFA gymu. Bývalý šampion těžké váhy OKTAGONU Martin Buday ho dokonce označil jako svého pravděpodobného nástupce na trůnu nejtěžší váhové kategorie. To se nyní však již nestane.

Stane se Jiří Procházka prvním česko-slovenským šampionem UFC? >>>
Bude Martin Buday při svém debutu v oktagonu UFC úspěšný? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

Mezi dalšími zápasníky, jejichž angažování organizace RFA oznámila patří Michal Hořejší, Luboš Lesák, Jan Fajk, Tamirlan Dadaev, Dominik Humburger, Adam Horváth, Josef Štummer, Jakub Benko, Marián Jakubík, Lu Kai, Martin Kalucz, Pavla Kladivová, Matěj Kozubovský, Daniel Ljaško, Yevhenii Orlov nebo Elina Tauber.

První turnaj organizace – RFA: WARM UP

Dozvěděli jsme se také kompletní zápasovou kartu prvního turnaje organizace. Jedná se o turnaj WARM UP, který je naplánovaný na 12. března 2022 v Bratislavě. V hlavním zápase se představí Leo Brichta, který vyzve Tamirlana Dadaeva. Na zápasové kartě tohoto turnaje pak najdeme i Štefana Vojčáka a Davida Hoška.

Zdroj: Youtube Real Fight Arena | Twitter Robert Rampa

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ