DomůUFCOstrý trash talk mezi Yanem a Cejudem: „Štěkáš z bezpečné vzdálenosti klaune”

Ostrý trash talk mezi Yanem a Cejudem: „Štěkáš z bezpečné vzdálenosti klaune”

Na sociálních sítích to začalo vřít mezi bývalým šampionem muší a bantamové váhy UFC Henry Cejudem a aktuálním držitelem pásu v bantamové váze Peterem Yanem.

Embed from Getty Images

Jak známo, po zápase s Dominickem Cruzem ohlásil Henry Cejudo odchod do sportovního důchodu. Vzhledem k věku Američana se toto rozhodnutí jeví jako nepravděpodobné, i když všichni v jeho okolí tvrdí, že je tomu skutečně tak. Cejudo se prý už nevrátí.

Ale nebyl by to “starý dobrý” Henry, kdyby se minimálně na sociálních sítích nevyjadřoval k aktuálnímu dění v “jeho” váhových divizích.

Naposledy se tak stalo poté, kdy Peter Yan získal titul šampiona bantamové váhy po vítězství nad Jose Aldem.

“Gratuluji drahý Yane, ale za moc to nestálo. Měl by si hodně štěstí, kdyby si se dostal do druhého kola s Triple C! Ty škaredá bramboro.”

Na příspěvek rychle zareagoval Peter Yan, který napsal, že před ním “Triple C” utekl.

“Měl jsi šanci se mnou bojovat, ale vybral jsi si lehčí cestu a utekl jsi. Teď štěkáš z bezpečné vzdálenosti. Vrať se a já tě zase pošlu do důchodu.”

Ruský zápasník už čtyři roky neprohrál a aktuálně drží šňůru 10 vítězných zápasů v řadě. Cejudo neprohrál v šesti po sobě jdoucích soubojích. Jejich vzájemný duel by tedy ukázal, kdo je skutečným králem bantamové váhy UFC.

Zdroj: Twitter Henry Cejudo | Twitter Peter Yan

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ