Ostrý trash talk mezi Yanem a Cejudem: „Štěkáš z bezpečné vzdálenosti klaune”

Na sociálních sítích to začalo vřít mezi bývalým šampionem muší a bantamové váhy UFC Henry Cejudem a aktuálním držitelem pásu v bantamové váze Peterem Yanem.

Embed from Getty Images

Jak známo, po zápase s Dominickem Cruzem ohlásil Henry Cejudo odchod do sportovního důchodu. Vzhledem k věku Američana se toto rozhodnutí jeví jako nepravděpodobné, i když všichni v jeho okolí tvrdí, že je tomu skutečně tak. Cejudo se prý už nevrátí.

Ale nebyl by to “starý dobrý” Henry, kdyby se minimálně na sociálních sítích nevyjadřoval k aktuálnímu dění v “jeho” váhových divizích.

Naposledy se tak stalo poté, kdy Peter Yan získal titul šampiona bantamové váhy po vítězství nad Jose Aldem.

“Gratuluji drahý Yane, ale za moc to nestálo. Měl by si hodně štěstí, kdyby si se dostal do druhého kola s Triple C! Ty škaredá bramboro.”

Na příspěvek rychle zareagoval Peter Yan, který napsal, že před ním “Triple C” utekl.

“Měl jsi šanci se mnou bojovat, ale vybral jsi si lehčí cestu a utekl jsi. Teď štěkáš z bezpečné vzdálenosti. Vrať se a já tě zase pošlu do důchodu.”

Ruský zápasník už čtyři roky neprohrál a aktuálně drží šňůru 10 vítězných zápasů v řadě. Cejudo neprohrál v šesti po sobě jdoucích soubojích. Jejich vzájemný duel by tedy ukázal, kdo je skutečným králem bantamové váhy UFC.

Zdroj: Twitter Henry Cejudo | Twitter Peter Yan

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA