DomůCZ/SK MMAPatrik Kincl: Lohoré je těžký soupeř, ale je to pro mě jen...

Patrik Kincl: Lohoré je těžký soupeř, ale je to pro mě jen další překážka v cestě za odvetou s Vémolou

Na turnaji OKTAGON 35 se v hlavním zápase představí zkušený Patrik Kincl, který se utká s Alexem Lohorém. Český bojovník bude v zápase poprvé hájit svůj titul šampiona střední váhy.

I když Kincla čeká už 17. září v Brně souboj s nebezpečným Francouzem, český bojovník se netají tím, že tento souboj je pro něj jen cestou k duelu s Vémolou.

“Lohoré je těžký soupeř, ale pro mě to je jen další překážka v cestě za odvetou s Vémolou, na kterou čekám už čtyři roky. Je pravda, že místy jde moje pozornost na zápas s Alexem trochu stranou, takže se teď snažím soustředit hlavně na nejbližší zápas. Musím si to pohlídat a srovnat si to v hlavě, protože tlak ohledně odvety s Karlosem se začíná stupňovat.”

Možná mu v tomto ohledu pomůže i samotný Lohoré, který už stihl poukázat na Kinclovu váhu:

“Jeho hlava je tak velká, že bude problém se do ní netrefit.”

Patrika tato slova však nevyprovokovala a s humorem sobě vlastním zareagoval:

“No co na to mám říct? Když se člověk vyžere skoro jako Paddy Pimblett, tak pak u podobných komentářů musí být ticho a šoupat nohama.”

Zdroj: Instagram Patrik Kincl

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ