DomůCZ/SK MMAPatrik Kincl popisuje, jak UFC zatlačilo na Davida Dvořáka

Patrik Kincl popisuje, jak UFC zatlačilo na Davida Dvořáka

David Dvořák jednoznačně patří k nejlepším MMA zápasníkům u nás. Aktuálně drží sérii šestnácti výher v řadě, když poslední porážku zaznamenal v roce 2012 proti Filipu Mackovi.

Dokonce v samotné UFC má tři vítězství a řadí se do top desítky muší váhy. I přesto se ukázalo, že v jednání s UFC, nemá prakticky žádnou šanci.

„My jsme s UFC a Davidem Dvořákem také řešili velké nepříjemnosti. Bylo nám vyhrožováno, že nám vypoví smlouvu, když nepůjdeme do nadcházejícího zápasu. Opravdu využívají pozice síly. Je to nepříjemné. Jako malý hráč, David je sice TOP 10 v muší váze, ale je pro UFC stále malý hráč, tak s tím člověk nic neudělá. Musí držet hubu a krok. Snažili jsme se to alespoň nějakým způsobem vykomunikovat. Naštěstí se nám podařilo posunout termín. V tom nám vyšli vstříc, takže alespoň tak, ale pořád to nejsou ideální podmínky a pořád to není rovná debata. Chceš, nechceš, čau,” prozradil Patrik Kincl, jak to v jednáních s UFC funguje.

Není to však vůbec neobvyklá věc. Pokud nejsi opravdová hvězda musíš se vždy podřídit většímu hráči, což UFC jednoznačně je.

David Dvořák má nyní naplánovaný duel s Matheusem Nicolauem, který je v UFC žebříčku muší váhy na skvělém osmém místě. Souboj se uskuteční 26. března a Davida čeká jednoznačně největší výzva kariéry, která ho však může posunout hodně vysoko.

Zdroj: Podcast Fight and Talk

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ