DomůUFCPeter Yan chce titulový zápas s Henry Cejudem

Peter Yan chce titulový zápas s Henry Cejudem

Peter Yan (14-1) věří, že udělal vše pro to, aby si zasloužil titulový zápas.

Embed from Getty Images

Ruský zápasník na víkendovém turnaji UFC 245 v Las Vegas zvítězil TKO ve třetím kole nad Urijahem Faberem. Bylo to tak již jeho šesté vítězství v řadě v UFC, během posledních 17 měsíců.

Yan ve své kariéře v UFC ještě neprohrál a podle svého zdání udělal vše pro to, aby mohl bojovat o pás šampiona, který aktuálně drží Henry Cejudo.

“Myslíte si, že si zasloužím titulový zápas nebo ne? Za rok a půl jsem vyhrál šest zápasů. Myslím, že si to zasloužím!”

Yan také řekl, že si z utkání s Faberem neodnesl žádné zranění a že bude rychle připravený na další, nejlépe titulový, zápas.

“Cítím se dobře. Nemám žádné zdravotní problémy po zápase s Faberem. Můžu se vrátit kdykoli, třeba hned. Stačí, když mi UFC řekne, kdy a kde bude další zápas.”

Petr Yan ve své kariéře zvítězil nad zvučnými jmény. Kromě již zmíněného Fabera porazil například Johna Dodsona, Jimmiho Riveru nebo Teruta Ishiharu.

Ale jeho odhodlání a ani jeho šňůra vítězných zápasů zřejmě nepomohou tomu, aby se v brzké době utkal s Henry Cejudem o mistrovský pás. Cejudo totiž velice touží poměřit síly s Jose Aldem.

Zdroj: MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ