DomůUFC"Poučil jsem se" - Walker po prohře s Krylovem

“Poučil jsem se” – Walker po prohře s Krylovem

Johnny Walker (17-5) se po prohře s Coreym Andersonem (13-4) ve svém dalším zápase v oktagonu UFC utkal s Nikitou Krylovem (27-7), ale opět odešel poražen.

Embed from Getty Images

Walker se však k prohře staví klidně a s pokorou, o čemž se zmínil na sociálních sítích.

“Přemýšlel jsem nad tím, co se stalo v sobotu a hodně jsem se naučil. Jsem hrdý na to, že jsem dokázal vybojovat plná tři kola s výborným soupeřem. Ten zápas ale odhalil některé mé nedostatky. Jsem za to vděčný, protože teď vím, na čem musím zapracovat. Vracím se znovu do práce. Můj sen je stále stejný. Nevyhrál jsem, ale poučil jsem se.”

https://www.instagram.com/p/B9zxLRshoPH/?utm_source=ig_web_copy_link

Johnny Walker v poslední době neprožívá v UFC šťastné časy. Po čtyřech excelentních výhrách přišly dvě porážky v posledních dvou zápasech.

Zdroj: Twitter – Johnny Walker

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ