DomůUFCPřijde svěží vítr do plachet těžkých vah? Francis Ngannou má i nadále...

Přijde svěží vítr do plachet těžkých vah? Francis Ngannou má i nadále zájem utkat se s Jonem Jonesem

I když se současný šampion před časem nechal slyšet, že už jej potenciální souboj s bývalým šampionem polotěžké váhy Jonem Jonesem nezajímá, vše může být nakonec jinak.

Situace v těžké váze UFC se může jevit poněkud nepřehledná. Šampion musí podstoupit operaci a není zcela jasné, kdy se vrátí, přičemž se počítá s variantou, že by mohl mít pauzu až deset měsíců. UFC mezitím spekuluje o tom, že během této pauzy uspořádá souboj o prozatímní titul šampiona své královské divize. Ngannou má navíc napjaté vztahy s vedením UFC a v kontraktu mu zbývá jediný zápas.

A právě ten jediný zápas by mohl vše změnit a mohl by do těžké váhy přinést světlé zítřky. “Predátor” by totiž stále rád změřil své síly s Jonem Jonesem.

„Všichni o Jonovi mluvíme, ale nikdo neví, zda-li se vůbec vrátí. Dokud to není oficiální, tak s tím nemůžeme kalkulovat. Co se ovšem týče mě, nic se nezměnilo. Pořád s ním chci bojovat,“ uvedl Francis v rozhovoru se slavným komentátorem Brucem Bufferem.

Jones již dva roky nabírá svalovou hmotu a stále se chystá na přesun z polotěžké váhy do váhy těžké. Ovšem až doteď se jednalo víceméně o hypotetickou rovinu. Koloběh událostí však začal nabírat nový rozměr.

Podle Richarda Schaefera, bývalého generálního ředitele Golden Boy Promotions, jenž nyní zastupuje Jona Jonese, je vše připraveno k tomu, aby “Bones“ už brzy kraloval i v těžké váze.

“Jon je připravený a schopný bojovat o titul v těžké váze,” řekl Schaefer. „Rád by dal dohromady zápas s Francisem Ngannou. Už jsem o tom mluvil s vedením UFC, ale víte, že situace kolem Francise je nejasná. Jonovi však nezáleží na tom, s kým se o titul utká.”

Dle Schaeferových slov je Jonesovou prioritou především titul. Je mu svým způsobem jedno s kým se utká, pokud se bude jednat o souboj o pás.

Závěrem si “Predátor”, ve zmíněném rozhovoru, neodpustil malé rýpnutí.

„Tohle je vzkaz pro samotného Jonese. Měl by se nad sebou zamyslet. Pořád jenom mluví o tom, jak by mě porazil, ale přitom všechny své bitvy vede jedině na Twitteru.“

Jak bude na tuto vhozenou rukavici reagovat sám Jones? Zvedne ji a opravdu se dočkáme očekávaného střetu? Nebo bude opět kontrovat jen na Twitteru?

Uvidíme. Každopádně to vypadá, že se máme na co těšit.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ