DomůUFCUFC Vegas 50: Drew Dober přežil peklo a nakonec ubil Terrance McKinneyho

UFC Vegas 50: Drew Dober přežil peklo a nakonec ubil Terrance McKinneyho

Drew Dober, s vypětím všech sil, přečkal obrovský tlak Terrance McKinneyho. Nakonec se mu podařilo vývoj zápasu otočit a svého soupeře ukončil ještě před koncem prvního kola.

McKinney začal zápas docela razantně, a to sérií nekompromisních úderů. Kolenem a úderem do hlavy poslal Dobera na zem. Drew se postavil na nohy, ale schytal další rány a byl otřesený. Dokázal však tento tlak ustát, přestože inkasoval ještě létající koleno.

Souboj se vrátil do postoje, kde Dober začal svému soupeři oplácet. McKinney už byl zjevně unavený.

Terrance už ztěžka dýchal. Navíc se pokoušel o nesmyslné otočky, které mu ubíraly další síly. Zkušený Dober ho nakonec zasáhl tvrdým kolenem z klinče a srazil svého soupeře k zemi. Shora ho zasypal údery. McKinney se přikrčil, aby si chránil hlavu. Když sudí viděl, že nevysílá žádné signály, že by chtěl pokračovat v boji, zápas zastavil.

Drew Dober se tak po porážkách s Islamem Makhachevem a Bradem Riddellem vrátil na vítěznou dráhu. Po zápase vyzval na souboj Bobbyho Greena.

Terranci McKinneymu skončila sérii dvou vítězství v UFC.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Europe | UFC Québec

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ