DomůCZ/SK MMARFA získává další zvučnou posilu!

RFA získává další zvučnou posilu!

Nová československá organizace bojových umění Real Fight Arena (RFA) již ulovila několik zajímavých jmen. Většina z nich v minulosti působila pod křídly největší tuzemské organizace OKTAGON MMA. Nyní RFA na svých sociálních sítích oznámila další zajímavou posilu.

Zdroj: Tyka17, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

A tou není nikdo jiný než Tadeáš „Mawar“ Růžička, který se do povědomí fanoušků MMA nejvíce dostal svým účinkováním v pyramidě OKTAGON Underground, kterou dokázal vyhrát. Po tomto úspěchu oznámil očekávaný přechod ke smíšeným bojovým uměním a jeho prozatím jediný zápas pod pravidly MMA se uskutečnil 27. 3. 2021 na turnaji OKTAGON 22. Postavil se mu však kvalitní polský bojovník Dawid Kareta, který Růžičku porazil na body.

Kdo je lepší pérovou vahou v UFC – Calvin Kattar nebo Giga Chikadze? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

Dále se v OKTAGONU už nepředstavil a také nepředstaví, jelikož se rozhodl pro přechod k RFA. Zde tak bude moci pokračovat ve své MMA kariéře, ale také v postojových disciplínách, které nová organizace bude zařazovat na své turnaje. A vzhledem k tomu, že “Mawar” je především postojářem, mohlo by mu působení v takové organizaci svědčit. Datum jeho premiéry v RFA zatím není znám.

Vsadit si nebo se dívat ZDARMA na všechny zápasy UFC a OKTAGON MMA můžeš TADY.

Zdroj: Instagram RFA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ