DomůUFCRobert Whittaker odstoupil z utkání s Jaredem Cannonierem na turnaji UFC 248

Robert Whittaker odstoupil z utkání s Jaredem Cannonierem na turnaji UFC 248

Jak bylo oficiálně oznámeno, bývalý šampion střední váhy Robert Whittaker (MMA 20-5) musel zrušit svou účast na turnaji UFC 248.

Embed from Getty Images

Turnaj se uskuteční 7. března v Las Vegas. Whittaker se tam měl utkat s Jaredem Cannonierem (MMA 13-4).

Důvodem jsou vážné osobní problémy Whittakera. Nahradit by jej v utkání s Cannonierem mohl Darren Till. Sám Dana White už předtím avizoval, že se anglický zápasník vrátí do oktagonu UFC v březnu.

Robert Whittaker se po sérii devíti vítězství musel sklonit před Israelem Adesanyou (18-0), se kterým se utkal v titulovém zápase.

Jared Cannonier má na kontě sérii tří vítězných zápasů v řadě a díky tomu významně posílil svou pozici v rankingu střední váhy.

UFC chce na zápasové kartě turnaje UFC 248 Cannoniera udržet a tak nám zatím nezbývá nic jiného, než čekat, koho se podaří matchmakerům Jaredovi domluvit.

Zdroj:  UFC.com | bjpenn.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ