DomůUFCŠampioni UFC jsou připraveni podpořit Muska a Zuckerberga v přípravě na jejich...

Šampioni UFC jsou připraveni podpořit Muska a Zuckerberga v přípravě na jejich vzájemný zápas

Poté, co se objevila myšlenka MMA souboje mezi Elonem Muskem a Markem Zuckerbergem, nabídli Jon Jones a Georges St-Pierre, současný a bývalý šampion UFC, oběma mužům trenérskou podporu.

Myšlenka na zápas v MMA mezi zakladatelem Facebooku Markem Zuckerbergem a majitelem Twitteru a Tesly Elonem Muskem se v posledních dnech dostala na titulní stránky novin. Dana White, šéf UFC, oznámil, že s oběma muži jedná a že tuto záležitost berou velmi vážně.

Poté, co se tato zpráva objevila, napsal Muskovi Georges St-Pierre, bývalý šampion UFC:

“Elone, jsem tvůj velký fanoušek a bylo by mi ctí ti pomoci a být tvým tréninkovým partnerem před tvým soubojem s Zuckerbergem.”

Musk v reakci na tuto zprávu napsal:

“Dobře, jdeme na to!”

Šampion UFC v těžké váze Jon Jones by naopak rád pomohl Zuckerbergovi.

“Víš, že jsem v týmu Zuck….. Dej mi vědět, kdybys potřeboval tréninkového partnera!”

V tuto chvíli ještě není jasné, zda k takovému duelu skutečně dojde. Dana White však prohlašuje, že je připraven dát tento zápas dohromady a že by se jednalo o největší událost v historii bojových sportů z hlediska prodeje předplatného PPV. V zasvěcených kruzích se hovoří o prodeji 10 až 25 milionu PPV.

Zdroj: MMA Fighting | Twitter Georges St-Pierre | Twitter Jon Jones

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ