DomůOstatníŠampionka UFC Amanda Nunes se stala maminkou

Šampionka UFC Amanda Nunes se stala maminkou

Poslední dny jsou bezesporu jedny z nejdůležitějších v životě Amandy Nunes. Před pár dny totiž přišla na svět její dcerka, kterou bude vychovávat společně se svou partnerkou Ninou Ansaroff.

Embed from Getty Images

Amanda Nunes žije ve vztahu s Ninou Ansaroff už několik let. “The Strina” je také bojovnicí největší organizace MMA na světě. Nunes a Ansaroff informovaly o této události prostřednictvím Instagramu. Dcerka Raegan Ann je prvním dítětem páru.

Nina Ansaroff ve velice osobním příspěvku popsala, co pro ni narození její dcerky znamená.

“Raegan Ann Nunes je už s námi. Moc tě miluji. Nemůžu se dočkat, až ti budu moci ukázat svět. 24. září už navždy bude mým oblíbeným dnem. Jsi splněním mých snů. Happy Daughters´s Day moje krásná holčičko.”

“Nejlepší pocit na světě.”

Takovými slovy okomentovala příchod své dcerky na svět Amanda Nunes.

Zdroj: Instagram Nina Ansaroff | Instagram Amanda Nunes

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ