DomůUFCSean O'Malley: Ngannou udělal největší chybu svého života, když opustil UFC

Sean O’Malley: Ngannou udělal největší chybu svého života, když opustil UFC

Sean O’Malley se domnívá, že Francis Ngannou udělal velkou chybu, když odešel z UFC.

Ngannou se dostal do sporu o smlouvu s UFC, což vedlo k jeho lednovému odchodu a uvolnění titulu v těžké váze. Jon Jones minulou sobotu na UFC 285 porazil Ciryla Ganea a tento uvolněný pás získal.

Ihned se vyrojily spekulace o megazápasu Jones vs. Ngannou, které však rázně utnul šéf UFC Dana White, který jasně řekl, že Francis Ngannou se do UFC už nikdy nevrátí.

Francis Ngannou se nyní navíc soustředí a připravuje na svou kariéru v boxu.

V nedávné minulosti o zápas s Ngannouem projevily zájem některé z největších boxerských hvězd, například Tyson Fury a Deontay Wilder, ale Sean O’Malley si myslí, že když Ngannou už není šampionem UFC, není pro ně dostatečně zajímavý.

“Odchod Francise z UFC, a říkám to od prvního dne, co začal na Twitteru kydat hnůj na UFC, bude největší chyba jeho života. Tyson Fury už teď nemá o Francise Ngannoua zájem.”

“O Francise se zajímal, když byl šampionem UFC. Byl to ten nejhorší motherf*cker na světě. Teď je mimo UFC. Teď už není tak zajímavý. Kdo je Francis? Ten zápas už nebude rozhodně tolik zajímavý.”

Ngannou trval na tom, že peníze nebyly hlavním důvodem, proč se rozhodl nepodepsat znovu smlouvu s UFC, a místo toho zdůraznil podmínky smlouvy jako odrazující faktor.

Ale O’Malley to vidí jinak. Myslí si, že když Ngannou viděl, kolik peněz vydělal Conor McGregor boxováním s Floydem Mayweatherem, chtěl ho následovat.

“Udělal to, protože chtěl tu obrovskou výplatu,” řekl Sean O’Malley. “Chtěl tu boxerskou výplatu a neměl nic jiného v hlavě. Bylo to i v hlavě jeho manažera. A právě tohle si o tom celém myslím. Samozřejmě to jsou jen moje domněnky.”

“Myslím, že to chtěl udělat stejně jako Conor McGregor. Ale Conor to udělal společně s UFC. Nešel do toho sám a bez jejich souhlasu. Čím více dní plyne, tím více upadá Francis v zapomnění.”

Zdroj: MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ