DomůCZ/SK MMAŠéf organizace RFA Marhanský: Na zákeřné tahy konkurence jsme připraveni

Šéf organizace RFA Marhanský: Na zákeřné tahy konkurence jsme připraveni

Již v sobotu nás čeká první akce organizace Real Fight Arena (RFA), která bude mít podtitul WARM UP. Turnaj nabídne 10 zápasů podle pravidel MMA a thajského boxu v malých rukavicích.

Přestože se jedná o menší akci, promotér organizace Boris Marhanský už nyní neponechává nic náhodě.

“Musím přiznat, že nám na této akci hodně záleží. Samozřejmě se to ještě nedá srovnávat s první velkou akcí, která se uskuteční 14. května, ale věřím, že to bude náš úspěšný start do tohoto nového světa. Už se nemůžu dočkat.”

V současné době tvoří tým RFA 30 lidí. Ale ani tolik členů nedokáže zázraky a Marhanský se musí vypořádat s množstvím problémů.

“Zdravotní problémy zápasníků nás trápí asi nejvíce. Kartu jsme museli měnit už třikrát, ale s tím jsme počítali, když jsme do toho šli. Trochu nás také znepokojují pandemická opatření, která naštěstí pomalu polevují.”

Před samotným turnajem stále visí otazník nad Leem Brichtou. V zákulisí se šušká, že by OKTAGON mohl na poslední chvíli Brichtovo působení v RFA napadnout. Ale ani toho se promotér nebojí.

“Jsme připraveni na všechno. I na případné zákeřné tahy konkurence.”

Jak je už zvykem, diváci si mohou akci vychutnat také prostřednictvím placeného přenosu a promotér chce i touto cestou podpořit své bojovníky. Funguje to tak, že divák zadá během platby kód konkrétního bojovníka a část peněz přijde přímo na zápasníkův účet.

“Myslím, že se jedná o revoluční krok na CZ a SK scéně. A také si myslím, že je to pro bojovníky motivující. Nechceme je nutit do proma, naopak, raději je motivujeme. To je naše filozofie,” vysvětluje Marhanský.

Samotnou akci podpořili svými videi také youtubeři Naked Bananas, kteří patří ke špičce slovenské scény. Marhanský přiznává, že RFA velmi baví “fake” profily, které komentují příspěvky na sociálních sítích, a rozhodl se na to upozornit takovým vtipným způsobem.

“Chtěli jsme také podpořit prodej PPV a zejména naše bojovníky,” uzavírá promotér.

Zdroj: Šport


Sleduj turnaj UFC 287: Pereira vs. Adesanya 2 ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 8.4. na neděli 9.4.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
84SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ