DomůOstatníSkupinové MMA zápasy v Polsku. Takhle vypadá totální chaos!

Skupinové MMA zápasy v Polsku. Takhle vypadá totální chaos!

Polsko je dobře známé tím, že umožňuje konání některých netradičních zápasů. Zrovna o tomto víkendu uspořádala jedna z tamních regionálních promotérských organizací turnaj ve smíšených bojových uměních, během kterého byly k vidění skupinové zápasy 3 na 3. Jednalo se o MMA zápasy na holé pěsti.

Zdroj: Tyka17, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Turnaje The War jsou koncipovány jako MMA zápasy na holé pěsti, ve kterých se utká 8 bojovníků v turnaji 1 na 1 a v soutěži týmů se utkají 4 družstva v souboji 3 na 3. Není potřeba zmiňovat, že se jedná o velice tvrdé souboje, ve kterých nechybí zranění. Týmové zápasy pak lze charakterizovat výrazem – totální chaos.

Na turnaji The War 2 se, kromě zápasů mužů 3 na 3, vůbec poprvé uskutečnil i skupinový duel na holé pěsti v podání žen.

Jak vidíte, je to skutečně chaos a divočina a s opravdovým sportem to má velmi málo společného. I když i tyto souboje si s největší pravděpodobností najdou své příznivce. Pokud se tedy chcete podívat na něco opravdu šíleného, co se děje ve světě smíšených bojových umění (MMA), je pravděpodobně dobrý nápad vyrazit do Polska.

Zdroj: BJ Penn | Twitter @streetfitebncho

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ