Souboj Tyron Woodley vs. Gilbert Burns plánován jako zápas večera pro další květnový turnaj UFC

Zápas Tyron Woodley vs. Gilbert Burns je plánován jako hlavní utkání večera pro turnaj organizace UFC, který se uskuteční 23. května.

Embed from Getty Images

Souboj ještě nebyl oficiálně ohlášen, ale oba bojovníci s ním souhlasí.

Tyrona Woodleyho jsme neviděli v oktagonu od chvíle, kdy přišel o pás šampiona weltrové váhy v zápase s Kamaru Usmanem. To bylo v březnu loňského roku.

Bývalý šampion se měl do oktagonu vrátit na březnovém turnaji UFC v Londýně. Na tomto turnaji se měl utkat s Leonem Edwardsem. Turnaj byl ale zrušen. Důvodem byla pandemie koronaviru.

Woodley chtěl později bojovat s Colby Covingtonem, ale ten měl, alespoň podle “T-Wooda”, požadovat za zápas 5 milionu dolarů.

Nyní to tedy vypadá, že Tyron Woodley nebude bojovat s Covingtonem, ale s Gilbertem Burnsem, který se s ním chtěl už několikrát utkat. Burns se o tom zmínil na Twitteru:

“Tento souboj mi nabídli už čtyřikrát a já počtvrté říkám ano! Zápas večera na turnaji UFC, 23. května.”

Gilbert Burns aktuálně drží šňůru 5 vítězství v řadě. Porazil například Gunnara Nelsona či Demiana Maiu. V jednom z posledních rozhovorů Burns řekl, že bývalého šampiona weltrové váhy knokautuje:

“Ukončím Tyrona Woodleyho před časem. Je už starý. Má před sebou ještě tak dva zápasy a pak odejde do zápasnického důchodu. On už skončil. Mám 33 let a jsem v nejlepší formě. Nikdy jsem se necítil lépe a věřím, že jej ukončím před časem.”

Zdroj: BJ Penn | Twitter Gilbert Burns

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA