DomůUFCSouboj Tyron Woodley vs. Gilbert Burns plánován jako zápas večera pro další...

Souboj Tyron Woodley vs. Gilbert Burns plánován jako zápas večera pro další květnový turnaj UFC

Zápas Tyron Woodley vs. Gilbert Burns je plánován jako hlavní utkání večera pro turnaj organizace UFC, který se uskuteční 23. května.

Embed from Getty Images

Souboj ještě nebyl oficiálně ohlášen, ale oba bojovníci s ním souhlasí.

Tyrona Woodleyho jsme neviděli v oktagonu od chvíle, kdy přišel o pás šampiona weltrové váhy v zápase s Kamaru Usmanem. To bylo v březnu loňského roku.

Bývalý šampion se měl do oktagonu vrátit na březnovém turnaji UFC v Londýně. Na tomto turnaji se měl utkat s Leonem Edwardsem. Turnaj byl ale zrušen. Důvodem byla pandemie koronaviru.

Woodley chtěl později bojovat s Colby Covingtonem, ale ten měl, alespoň podle “T-Wooda”, požadovat za zápas 5 milionu dolarů.

Nyní to tedy vypadá, že Tyron Woodley nebude bojovat s Covingtonem, ale s Gilbertem Burnsem, který se s ním chtěl už několikrát utkat. Burns se o tom zmínil na Twitteru:

“Tento souboj mi nabídli už čtyřikrát a já počtvrté říkám ano! Zápas večera na turnaji UFC, 23. května.”

Gilbert Burns aktuálně drží šňůru 5 vítězství v řadě. Porazil například Gunnara Nelsona či Demiana Maiu. V jednom z posledních rozhovorů Burns řekl, že bývalého šampiona weltrové váhy knokautuje:

“Ukončím Tyrona Woodleyho před časem. Je už starý. Má před sebou ještě tak dva zápasy a pak odejde do zápasnického důchodu. On už skončil. Mám 33 let a jsem v nejlepší formě. Nikdy jsem se necítil lépe a věřím, že jej ukončím před časem.”

Zdroj: BJ Penn | Twitter Gilbert Burns

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ