DomůKSWSpekulace: Chystá se zápas Roberto Soldić vs. Patrik Kincl?

Spekulace: Chystá se zápas Roberto Soldić vs. Patrik Kincl?

Schyluje se k souboji mezi hvězdou KSW Roberto Soldićem a Patrikem Kinclem? Vše nasvědčuje tomu, že ano.

Embed from Getty Images

Patrik Kincl včera na sociálních sítích napsal, že “Big news” jsou na cestě a že něco chystá s polskou organizací KSW MMA. V polských médiích mezitím proběhla zpráva o tom, že KSW aktuálně v Polsku nemá pro Roberta Soldiće zajímavého soupeře, se kterým by se mohl utkat na nadcházejícím turnaji KSW 53 v Lodži. A že tedy budou hledat v zahraničí.

Když se nad tím tak zamyslíme, ono to asi nevypadá nereálně. Obzvláště poté, kdy jejich první zápas ve Wembley musel Patrik zrušit kvůli zranění ruky. Věřme, že to dopadne a Patrika tak čeká super fight.

Turnaj KSW 53 se uskuteční 21. března v Lodži.

Zdroj:  Instagram Patrik Kincl | KSW

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ