DomůVideaTomu se říká smolné vítězství. Bojovník tvrdě knokautoval soupeře a zlomil si...

Tomu se říká smolné vítězství. Bojovník tvrdě knokautoval soupeře a zlomil si při tom nohu

Během jednoho z místních galavečerů v USA došlo k neobvyklé situaci. Bojovník kopem svého soupeře tvrdě knokautoval, ale sám se při tom vážně zranil.

Zdroj: Tyka17, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Během galavečera Captains Fight Club 1, který se konal 19. listopadu v Severní Dakotě, skončil zápas neobvyklým způsobem. Dylan Kiskila si zlomil nohu při kopu na hlavu svého soupeře Kaie Duqueho. Kiskila své zranění zaregistroval až poté, kdy se chtěl postavit. Noha se zkroutila do nepřirozeného úhlu a bylo jasné, že je zle.

Takové zlomeniny se již ve světě MMA objevily. Nejčastěji k nim však dochází při nízkých kopech. Takto si například Anderson Silva zlomil nohu v zápase proti Chrisi Weidmanovi na UFC 168 a o několik let později si naopak Weidman zlomil nohu na UFC 261 v souboji s Uriahem Hallem.

Zdroj: YouTube CFC MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ