DomůUFCUFC 248: Adesanya vs. Romero a Zhang vs. Joanna – COUNTDOWN (video)

UFC 248: Adesanya vs. Romero a Zhang vs. Joanna – COUNTDOWN (video)

Už tento víkend se v Las Vegas uskuteční turnaj UFC 248, na kterém budeme moci sledovat dva titulové zápasy.

Embed from Getty Images

V hlavním zápase večera se při své první obhajobě titulu ve střední váze utká Israel Adesanya s Yoelem Romerem.

Druhým titulovým zápasem pak bude utkání slámové váhy žen, ve kterém bude šampionka Weili Zhang bránit svůj pás proti Joanně Jedrzejczyk.

Tak jak tomu bývá vždy před číslovaným turnajem, i nyní UFC pustila do světa videa z edice “Countdown”, ve kterých můžete sledovat, mimo jiné, přípravu hlavních hrdinů na turnaj UFC 248.

https://www.youtube.com/watch?v=VdLCHsgse7U&feature=emb_logo
https://www.youtube.com/watch?v=BJqgaTYYuSg&feature=emb_logo
https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=En-u2yQ7saM&feature=emb_logo

Kromě bojovníků a bojovnic, kteří se zúčastní titulových utkání, se na turnaji představí i další zajímavá jména, jako například Beneil Dariush, Neil Magny, Drakkar Klose, Sean O´Malley, Mark O. Madsen, Gerald Meerschaert a další.

Zdroj: Youtube UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ