DomůUFCUFC 248: Rodolfo Vieira uškrtil Saparbega Safarova (video)

UFC 248: Rodolfo Vieira uškrtil Saparbega Safarova (video)

Rodolfo Vieira ve svém druhém zápase v UFC zvítězil tradičně submisí. Soupeřem mu byl Saparbeg Safarov.

Embed from Getty Images

Nikoho asi nepřekvapil způsob, jakým Vieira docílil své sedmé výhry v profesionálním MMA. Neporažený Brazilec šest zápasů ve své kariéře vyhrál submisí a jeden KO.

Rus začal velice aktivně v postoji. Uštědřil Vieirovi několik tvrdých úderů, po kterých se brazilskému zápasníkovi zavřelo oko. To zřejmě spustilo Vieirův “Killer mód”. Přišel takedown, Brazilec se dostal Safarovovi na záda, chvíli jej zpracovával, byla tam snaha o škrcení, ale Rus se ubránil. Rus se přetočil na záda, a to neměl dělat. Brazilec přešel do half guardu, a arm triangle chokem donutil Safarova odklepat.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1236469146378002432

Zdroj: UFC.com | Instagram

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ