UFC 251: Jiří Procházka brutálně knokautoval Volkana Oezdemira a odnesl si bonus 50 tisíc dolarů

Jiří Procházka vzal UFC triumfálním útokem. Na turnaji UFC 251 v Abú Dhabí porazil Volkana Oezdemira a vysloužil si ocenění za výkon večera.

Embed from Getty Images

Při svém debutu v oktagonu UFC se Jirka Procházka postaral o vůbec první prohru Volkana Oezdemira na KO.

Procházka vstoupil do utkání bez jakékoli známky ostychu. Od prvních vteřin souboje svého rivala provokoval nejrůznějšími způsoby – ruce dole, gestikulace, otáčel se k soupeři bokem, hleděl na všechny možné strany. V prvním kole bylo střetnutí poměrně vyrovnané, i když nutno přiznat, že se častěji trefoval Oezdemir. “Denisa” měl sice také pár světlých okamžiků, ale jeho, jakoby nesoustředěný, způsob boje, vedl k tomu, že častěji inkasoval.

Druhé kolo však už bylo o něčem jiném. Jiří ve svém rohu dostal instrukce od Martina Karaivanova a rázem byl jeho projev zcela odlišný. Pustil se dravě do soupeře a otřásl jej slušným high kickem. Oezdemir se pokoušel dostat z dosahu Procházkových paží, ale ten si šel tvrdě za svým. Jiří dostihl Volkana u pletiva a tam dokončil dílo zkázy. Levá, pravá a Oezdemir ležel na deskách.

Přes skvělé KO a poměrně dobrý výkon Procházka po utkání řekl, že se svým vystoupením nebyl spokojen. Podle svých slov udělal spoustu chyb a inkasoval mnoho úderů.

https://twitter.com/i/status/1282130714503401472

Jiří Procházka se nyní může pochlubit parádní bilancí 27-3-1 (24 knokautů). Většinu své kariéry strávil v organizacích GCFRIZIN. Je neporažený od roku 2015 a před jeho uměním se museli sklonit kromě Oezdemira také Mo Lawal, Fabio Maldonado nebo C.B. Dollaway.

Zdroj: Twitter UFC Europe | Twitter UFC Arab

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA