DomůUFCUFC 259: Ve vyrovnaném zápase poráží Aleksandar Rakic Thiaga Santose a přibližuje...

UFC 259: Ve vyrovnaném zápase poráží Aleksandar Rakic Thiaga Santose a přibližuje se k titulovému souboji

Aleksandar Rakic (14-2) porazil v zahajovacím zápase hlavní karty turnaje UFC 259 Thiaga Santose (21-9) a pravděpodobně se tak výrazně přiblížil k titulovému souboji v polotěžké váze.

Zdroj: UFC

Bylo to poměrně vyrovnané utkání. Santos vstoupil do zápasu sérií low kicků. Rakic se snažil udržovat si vzdálenost a oplácel soupeři stejnou mincí. Navíc se mu podařilo zasáhnout Brazilce kopem na hlavu. Santos slušně boxoval, naproti tomu Rakic trefoval kopy tělo svého soupeře.

Od začátku druhého kola to byl Rakic, kdo začal kontrolovat dění v oktagonu. “Marreta” se v polovině kola sice pokusil převzít iniciativu, ale soupeř jeho snahu přibrzdil klinčem u pletiva. Na konci kola se Rakic ještě blýskl tvrdým direktem a efektním létajícím kolenem.

Na začátku třetího kola Rakic ubránil Santosův pokus o takedown. Následovala další série low kicků ze strany obou bojovníků. Rakic si snažil udržovat tlak. Několikrát se pokusil zaútočit porazem na nohy soupeře, ale Santos všechny tyto pokusy ustál. Rakic se pak ve zbytku kola snažil veškerou Santosovu snahu eliminovat prací na pletivu.

Rozhodnutí sudích bylo jednomyslné. 29-28, 29-28, 30-27 pro Rakice, který tak zvítězil v pátém ze šesti zápasů pod křídly UFC.

Zdroj: UFC | UFC Espanol

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ