DomůUFCUFC 262: Edson Barboza po parádní bitvě knokautoval Shanea Burgose

UFC 262: Edson Barboza po parádní bitvě knokautoval Shanea Burgose

V zahajovacím utkání hlavní karty turnaje UFC 262 v Houstonu Edson Barboza, po fantastické bitvě, knokautoval Shanea Burgose. Ten po finálním úderu stál ještě 3 vteřiny, než se sesunul na zem.

Zdroj: UFC

V prvním kole zasypal Barboza svého soupeře šíleným počtem low kicků. Burgos se snažil hlavně boxovat, ale měl problém rychlého Brazilce zasáhnout.

Ve druhém kole se objevilo krvavé zranění na noze Barbozy. Také ubral na pohybu. Přesto oba borci nadále bodovali. Barboza kopal a Burgos boxoval. Burgosovi se dařily údery na tělo Barbozy. Ve druhé půlce kola se Barboza pokoušel o kopy z otočky a nevedl si špatně. Celkově se konec kola nesl ve znamení skvělých výměn. Parádní zápas.

Celkový obraz se nezměnil ani na počátku třetího kola. Barbozovi se pak podařila kombinace levého direktu a pravého háku, kterým zasáhl čelist svého soupeře. Burgos ztratil rovnováhu a upadl na zem. Barboza přiskočil a přidal pár úderů na hlavu již bezvládného Burgose.

Sledovat všechny turnaje UFC zdarma můžete ZDE.

Zdroj: UFC | Twitter Blue Corner Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ