UFC 262: Jacare Souza nestačil odklepat a Andre Muniz mu zlomil ruku

Andre Muniz potvrdil, že jeho bojové dovednosti na zemi jsou opravdu na vysoké úrovni. V zápase, který uzavíral vstupní kartu turnaje UFC 262, porazil veterána Jacare Souzu, který nestačil odklepat páku na ruku.

Zdroj: UFC

Na začátku zápasu se oba borci navzájem okopávali. Souza se pokoušel i boxovat. Po jedné kombinaci přitlačil Munize na pletivo a pokusil se o poraz. Muniz se bránil, ale po chvíli se Souzovi skutečně podařilo jej dostat na zem. Tam jej zasypával tvrdými kladivy. Munizovi se podařilo Souzu odkopnout a boj se vrátil do postoje.

Přišlo pár výměn a Muniz se vrhl po porazu. Skvělé načasování. Boj se přenesl na zem. Ale netrvalo to dlouho a Souzovi se podařilo vstát. Chvilka oťukávání v postoji a přišel další povedený Munizův poraz. Souza se však dobře bránil a podařilo se mu opět vstát. Muniz jej pak přitlačil na pletivo a podařilo se mu dostat na záda Souzy. Boj se přenesl na zem, kde Muniz hledal submisi. Podařilo se mu nasadit armbar. Souza nestačil odklepat a Muniz mu zlomil ruku. Byla to první prohra na submisi v kariéře Jacare Souzy.

Sledovat všechny turnaje UFC zdarma můžete ZDE.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Europe | Twitter Denverrio12

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA