DomůUFCUFC 262: Jacare Souza nestačil odklepat a Andre Muniz mu zlomil ruku

UFC 262: Jacare Souza nestačil odklepat a Andre Muniz mu zlomil ruku

Andre Muniz potvrdil, že jeho bojové dovednosti na zemi jsou opravdu na vysoké úrovni. V zápase, který uzavíral vstupní kartu turnaje UFC 262, porazil veterána Jacare Souzu, který nestačil odklepat páku na ruku.

Zdroj: UFC

Na začátku zápasu se oba borci navzájem okopávali. Souza se pokoušel i boxovat. Po jedné kombinaci přitlačil Munize na pletivo a pokusil se o poraz. Muniz se bránil, ale po chvíli se Souzovi skutečně podařilo jej dostat na zem. Tam jej zasypával tvrdými kladivy. Munizovi se podařilo Souzu odkopnout a boj se vrátil do postoje.

Přišlo pár výměn a Muniz se vrhl po porazu. Skvělé načasování. Boj se přenesl na zem. Ale netrvalo to dlouho a Souzovi se podařilo vstát. Chvilka oťukávání v postoji a přišel další povedený Munizův poraz. Souza se však dobře bránil a podařilo se mu opět vstát. Muniz jej pak přitlačil na pletivo a podařilo se mu dostat na záda Souzy. Boj se přenesl na zem, kde Muniz hledal submisi. Podařilo se mu nasadit armbar. Souza nestačil odklepat a Muniz mu zlomil ruku. Byla to první prohra na submisi v kariéře Jacare Souzy.

Sledovat všechny turnaje UFC zdarma můžete ZDE.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Europe | Twitter Denverrio12

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ