UFC 264: Brutální konec trilogie Poirier vs. McGregor! Rozhodlo zranění

Velice očekávaný hlavní zápas večera na turnaji UFC 264 ukončilo zranění Conora McGregora. Zranění levé nohy zabránilo Irovi pokračovat v souboji a Dustin Poirier se tak stal vítězem zápasu. “The Diamond” si tak připsal druhé vítězství nad bývalým dvojnásobným šampionem UFC.

Zdroj: UFC

McGregor nastoupil do západu svižně a snažil se především kopat na tělo svého soupeře. Přidal také pár low kicků. Poirier reagoval také low kicky. Američan také dobře zasáhl několika boxerskými údery. “The Diamond” přitlačil svého soupeře k pletivu. McGregor se pokusil o gilotinu. Souboj se přesunul na zem. Poirier nakonec vytáhl hlavu ze sevření a ocitl se ve skvělé pozici. McGregor zaútočil několika lokty zespodu. Američan však z horní pozice zasypával irského bojovníka tvrdými údery.

Těsně před koncem kola se Ir na chvíli postavil. Oba bojovníci se snažili trefit toho druhého hákem, ale ani jeden se netrefil. V té chvíli se McGregor pokusil přenést celou váhu svého těla na levou nohu a ta se zkroutila do nepřirozené polohy. Ir upadl na zem, Poirer se na něj vrhl, ale vše ukončil gong. Při záběrech na Irovu nohu bylo jasné, že došlo k vážnému zranění. McGregor nakonec do druhého kola nenastoupil a zápas byl ukončen.


Sleduj turnaj UFC Vegas 31: Makhachev vs. Moises ŽIVĚ a ZDARMA

Návrat Mieshy Tate a jména jako Islam Makhachev, Thiago Moises nebo Mateusz Gamrot slibují kvalitní MMA podívanou SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci ze 17. na 18.7.


Tento duel byl třetím vzájemným soubojem obou bojovníků. V roce 2014 na turnaji UFC 178 vyhrál McGregor v prvním kole. V lednu letošního roku pak na turnaji UFC 257 Poirier oplatil Irovi porážku knokautem ve druhém kole.

Zdroj: UFC | Twitter UFC_Obsessed | Twitter ESPN MMA

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA