DomůUFCUFC 264: Brutální konec trilogie Poirier vs. McGregor! Rozhodlo zranění

UFC 264: Brutální konec trilogie Poirier vs. McGregor! Rozhodlo zranění

Velice očekávaný hlavní zápas večera na turnaji UFC 264 ukončilo zranění Conora McGregora. Zranění levé nohy zabránilo Irovi pokračovat v souboji a Dustin Poirier se tak stal vítězem zápasu. “The Diamond” si tak připsal druhé vítězství nad bývalým dvojnásobným šampionem UFC.

McGregor nastoupil do západu svižně a snažil se především kopat na tělo svého soupeře. Přidal také pár low kicků. Poirier reagoval také low kicky. Američan také dobře zasáhl několika boxerskými údery. “The Diamond” přitlačil svého soupeře k pletivu. McGregor se pokusil o gilotinu. Souboj se přesunul na zem. Poirier nakonec vytáhl hlavu ze sevření a ocitl se ve skvělé pozici. McGregor zaútočil několika lokty zespodu. Američan však z horní pozice zasypával irského bojovníka tvrdými údery.

Těsně před koncem kola se Ir na chvíli postavil. Oba bojovníci se snažili trefit toho druhého hákem, ale ani jeden se netrefil. V té chvíli se McGregor pokusil přenést celou váhu svého těla na levou nohu a ta se zkroutila do nepřirozené polohy. Ir upadl na zem, Poirer se na něj vrhl, ale vše ukončil gong. Při záběrech na Irovu nohu bylo jasné, že došlo k vážnému zranění. McGregor nakonec do druhého kola nenastoupil a zápas byl ukončen.

Tento duel byl třetím vzájemným soubojem obou bojovníků. V roce 2014 na turnaji UFC 178 vyhrál McGregor v prvním kole. V lednu letošního roku pak na turnaji UFC 257 Poirier oplatil Irovi porážku knokautem ve druhém kole.

Zdroj: UFC | Twitter UFC_Obsessed | Twitter ESPN MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ