DomůUFCUFC 295: První staredown Procházka vs. Pereira

UFC 295: První staredown Procházka vs. Pereira

Hlavní protagonisté dvou hlavních zápasů galavečera UFC 295 se zúčastnili tiskové konference, po které došlo na tradiční setkání bojovníků tváří v tvář.

UFC 295 se uskuteční v sobotu 11. listopadu v legendární Madison Square Garden v New Yorku. V hlavním zápase večera se bude bojovat o uvolněný pás polotěžké váhy. Bývalý šampion Jiří Procházka se utká s Alexem Pereirou.

Ve druhém nejdůležitějším zápase večera uvidíme souboj o prozatímní pás těžké váhy za účasti Sergeie Pavloviche a Toma Aspinalla.

>>Sledovat celý turnaj ZDARMA můžete také ZDE.<<

Všichni čtyři se zúčastnili předzápasové tiskové konference. Po jejím skončení se uskutečnily tradiční staredowny. A v obou případech měly klidný průběh. Je to onen pověstný klid před bouří?

Zdroj: UFC | YouTube MMA Fighting | Platforma X

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ