DomůUFCUFC 271: Velká senzace! Tai Tuivasa, po šílené bitce, tvrdě knokautoval Derricka...

UFC 271: Velká senzace! Tai Tuivasa, po šílené bitce, tvrdě knokautoval Derricka Lewise

Ve druhém hlavním zápase turnaje UFC 271 v Houstonu knokautoval Tai Tuivasa (15-3) favorizovaného Derricka Lewise (26-9) ve druhém kole jejich vzájemného souboje.

Tuivasa od začátku vyvíjel tlak. Skvěle se vrhl pod Lewisovy údery, chytil ho do klinče a přitlačil na pletivo. Tam zaútočil nepříjemnými koleny do stehen. Rozhodčí nakonec klinč přerušil a přesunul zápas do středu oktagonu.

Lewis se pokusil o kop na hlavu, ale Tuivasova obrana byla na místě. Američan vzal Tuivasu do klinče a pokusil se jej dostat na zem. Tuivasa se ale dobře bránil a dokonce Američana zasypával krátkými lokty.

Lewis však nakonec souboj přenesl na zem a Australana, který se pokoušel vstávat, zasypal kanonádou úderů. Tuivasa však nejen přežil, ale i odpověděl! Bojovníci jsou opět v postoji, ale ne nadlouho. Zápas se opět dostal do klinče. Derrick opět přenesl boj na zem a znovu zasadil Tuivasovi několik úderů.

Na začátku druhého kola Tai kopnul Derricka tvrdým low kickem a následně se vyhnul protiúderu.

Postupem času se oba zápasníci dostávali do ostrých boxerských výměn, ze kterých bylo jasné, že oba jdou po knokautu. Australan inkasoval několik bomb, ale ani jej nenapadlo, že by se uchýlil k wrestlingu nebo, že by se schovával za dvojitý guard. Naopak! Odpověděl protiútokem.

Američan se zapotácel a Australan, cítící krev, dostal svého soupeře do klinče, kde jej udeřil lokty. Jedním z nich jej zasáhl tak silně, že Lewis padl k zemi. Rozhodčí neměl jinou možnost než zápas přerušit!

Pro Taie Tuivasu to bylo páté vítězství v řadě. Všech dosáhl knokautem a významně se posunul k soubojům o titul v těžké váze.

Zdroj: UFC | Twitter The MMA Dude

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ