DomůUFCUFC 271: Velká senzace! Tai Tuivasa, po šílené bitce, tvrdě knokautoval Derricka...

UFC 271: Velká senzace! Tai Tuivasa, po šílené bitce, tvrdě knokautoval Derricka Lewise

Ve druhém hlavním zápase turnaje UFC 271 v Houstonu knokautoval Tai Tuivasa (15-3) favorizovaného Derricka Lewise (26-9) ve druhém kole jejich vzájemného souboje.

Tuivasa od začátku vyvíjel tlak. Skvěle se vrhl pod Lewisovy údery, chytil ho do klinče a přitlačil na pletivo. Tam zaútočil nepříjemnými koleny do stehen. Rozhodčí nakonec klinč přerušil a přesunul zápas do středu oktagonu.

Lewis se pokusil o kop na hlavu, ale Tuivasova obrana byla na místě. Američan vzal Tuivasu do klinče a pokusil se jej dostat na zem. Tuivasa se ale dobře bránil a dokonce Američana zasypával krátkými lokty.

Lewis však nakonec souboj přenesl na zem a Australana, který se pokoušel vstávat, zasypal kanonádou úderů. Tuivasa však nejen přežil, ale i odpověděl! Bojovníci jsou opět v postoji, ale ne nadlouho. Zápas se opět dostal do klinče. Derrick opět přenesl boj na zem a znovu zasadil Tuivasovi několik úderů.

Na začátku druhého kola Tai kopnul Derricka tvrdým low kickem a následně se vyhnul protiúderu.

Postupem času se oba zápasníci dostávali do ostrých boxerských výměn, ze kterých bylo jasné, že oba jdou po knokautu. Australan inkasoval několik bomb, ale ani jej nenapadlo, že by se uchýlil k wrestlingu nebo, že by se schovával za dvojitý guard. Naopak! Odpověděl protiútokem.

Američan se zapotácel a Australan, cítící krev, dostal svého soupeře do klinče, kde jej udeřil lokty. Jedním z nich jej zasáhl tak silně, že Lewis padl k zemi. Rozhodčí neměl jinou možnost než zápas přerušit!

Pro Taie Tuivasu to bylo páté vítězství v řadě. Všech dosáhl knokautem a významně se posunul k soubojům o titul v těžké váze.

Zdroj: UFC | Twitter The MMA Dude


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ