DomůUFCUFC 296: Tony Ferguson slibuje Paddymu Pimblettovi bolest a krev

UFC 296: Tony Ferguson slibuje Paddymu Pimblettovi bolest a krev

Tony Ferguson nemá nejmenších pochyb o tom, že se o víkendu na UFC 296 v Las Vegas postará o první prohru Paddyho Pimbletta v oktagonu největší světové organizace MMA.

Bývalý prozatímní šampion UFC v lehké váze Tony Ferguson, který kdysi držel sérii dvanácti vítězství v řadě, se v sobotu na UFC 296 v Las Vegas pokusí přerušit svou nelichotivou sérii šesti po sobě jdoucích proher, když se utká s Paddym Pimblettem.

>>Sledovat celý turnaj ZDARMA můžete také ZDE.<<

Téměř čtyřicetiletý Američan se z vítězství neradoval více než čtyři roky. Není tedy divu, že se již nějakou dobu v mediálním prostoru objevují tvrzení, že El Cucuy má svá nejlepší léta dávno za sebou.

Tony Ferguson se na svůj zápas s Paddym Pimblettem připravoval s excentrickým Davidem Gogginsem – bývalým příslušníkem Navy SEAL, ultramaratoncem a triatlonistou. Ačkoli se na něj za to snesla spousta kritiky, Tony prohlásil, že to byl přesně ten druh vyčerpávajícího tréninku, který v této fázi své kariéry potřeboval. Nyní se cítí skvěle. O porážce vůbec neuvažuje.

“Zápas dopadne tak, jak budu chtít já,” řekl. “Sám jsem si ho už vizualizoval v hlavě. A byl jsem hrozně nabuzený. Ten klouček mě neporazí.”

“Rozčiluje se, že jsem ho zablokoval na Instagramu. Počkej, ty malý hajzlíku, až tě otevřu a uvidíš svou krev. Utečeš z té klece zpátky k mamince.”

“Já tomu kloučkovi ublížím,” řekl Tony. “Hodně mu ublížím. Nic proti němu nemám, ale stojí mi v cestě. Víc k němu nemám co říct. Je to můj soupeř. Zmaluju mu obličej na červeno. To je vše.”

Zdroj: YouTube ESPN MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ