DomůUFCUFC neprodlouží smlouvu s Reebokem. Víme kdo jej nahradí

UFC neprodlouží smlouvu s Reebokem. Víme kdo jej nahradí

Dana White potvrdil, že sponzorská smlouva mezi UFC a firmou Reebok, která má platnost do konce roku, nebude prodloužena.

Embed from Getty Images

V této souvislosti se už delší dobu spekulovalo o tom, kdo případně nahradí společnost Reebok na pozici oděvního sponzora organizace UFC. Nyní je spekulacím konec. Šéf UFC v podcastu “The Schmozone” potvrdil, že UFC s Reebokem smlouvu neprodlouží. Když byl pak dotázán, jestli se budoucím oděvním sponzorem UFC stane jedna z firem: Nike, Under Armour nebo Venum, White řekl:

“Ano, bude to jedna z nich.”

I když zatím stoprocentně nevíme, která firma podepíše sponzorskou smlouvu s UFC, jedno je jisté – nebude to Reebok. Nike je gigantem v oděvním průmyslu a sponzoruje velké množství sportovců a sportovních organizací. Under Armour se už nějakou dobu prosazuje v oblasti smíšených bojových umění a fitness. A konečně značka Venum je hluboce zakořeněna v MMA a bojových sportech obecně. Je tedy možné, že právě ona má největší šanci, stát se novým oděvním sponzorem UFC.

Zdroj: Essentially Sports | The Schmozone Podcast

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ