DomůUFCUFC pomůže Khamzatu Chimaevovi. „Borz” odletěl do USA, aby se mohl léčit

UFC pomůže Khamzatu Chimaevovi. „Borz” odletěl do USA, aby se mohl léčit

Khamzat Chimaev odletěl do USA, aby se tam vyléčil z následků onemocnění koronavirem. Zápasník se po prodělaném onemocnění neustále potýkal se zdravotními problémy, kterých se nemohl zbavit.

Zdroj: ufc.com

“Borz” musel kvůli onemocnění a jeho následkům opakovaně zrušit zápas proti Leonu Edwardsovi. Nadále však trpí problémy s dýcháním, což se samozřejmě výrazně negativně projevuje na kondici. Jak potvrdili někteří zápasníci, kteří se připravují v klubu Allstars ve Švédsku, kde trénuje i Chimaev, zápasník během tréninků neustále kašlal a bylo vidět, že má obrovské problém s kondicí.

Podle svého manažera byl Chimaev v takovém stavu, že nebyl schopen zápasit více než dvě kola. A už po prvním kole potřeboval pořádnou pauzu, protože byl vyčerpaný. Docházelo prý i k situacím, že “Borz” po tréninku nemohl dojít do svého pokoje a usínal v hotelovém lobby.

UFC se nyní rozhodlo Khamzatovi pomoci. Podle manažera Aliho Abdelazize se Chimaev vydal do USA, kde se mu dostane takové lékařské péče , aby se plně zotavil. Abdelaziz věří, že se zápasník bude moci do oktagonu vrátit už v červnu. Prioritou však zůstává bojovníkovo zdraví.

Chimaev (9-0) se stal miláčkem fanoušků poté kdy v UFC vyhrál tři zápasy během 66 dní. V posledním zápase mu stačilo pouhých 17 vteřin na to, aby knokautoval Geralda Meerschaerta. “Borz” mnohokrát opakoval, že je připravený bojovat každý týden, ale jak je vidět, jeho plány zhatily zdravotní problémy. Nyní je tak jeho jediným cílem uzdravit se.

Zdroj: Twitter Brett Okamoto | ESPN | UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ