DomůUFCUFC Vegas 29: Bruno Silva brutálním ground and pound ubil Wellingtona Turmana

UFC Vegas 29: Bruno Silva brutálním ground and pound ubil Wellingtona Turmana

Bruno Silva předvedl fantastický ground and pound, kterým na galavečeru UFC Fight Night v Las Vegas zdemoloval Wellingtona Turmana.

Zdroj: UFC

Bruno Silva (20-6), bývalý šampion M-1 Global ve střední váze, při svém debutu v oktagonu UFC, brutálně knokautoval Wellingtona Turmana (16-5).

První čtyři minuty zápasu Turman trápil Silvu u pletiva a znovu a znovu se pokoušel o takedowny. Silva se však nenechal zastavit a vždy se okamžitě postavil na nohy.

Když se ale debutantovi, asi minutu před koncem prvního kola, podařilo zaujmout na zemi horní pozici, vzal zápas definitivně do svých rukou. Začala kanonáda tvrdých úderů. Turman v bezvědomí. Sudí ukončil zápas.

Bruno Silva – dopingový hříšník

Bruno Silva podepsal smlouvu s UFC v květnu 2019. Měl nahradit zraněného Markuse Pereze proti Deronu Winnovi 22. června 2019 na turnaji UFC on ESPN+ 12. 16. června 2019 bylo oznámeno, že Silva byl nucen ze zápasu odstoupit kvůli možnému porušení antidopingových pravidel, které odhalila USADA. Nahradil ho tak vracející se veterán Eric Spicely. V lednu 2020 se objevila zpráva, že Silva byl suspendován na dva roky za pozitivní test na boldenon. Nakonec, koncem června 2020, USADA oznámila Silvovu suspendaci s tím, že se bude moci vrátit k aktivnímu závodění po 14. červnu 2021.

Wellington Turman absolvoval v kleci organizace UFC už čtvrté utkání a zatím si moc dobře nevede. Jeho aktuální bilance je 1-3. Kromě porážky od Bruna Silvy si odnesl prohry i ze zápasů s Andrewem Sanchezem a Karlem Robersonem. Porazit dokázal pouze Markuse Pereze.

Zdroj: UFC | Twitter MMA21 Plus

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.