DomůBellatorMousasi je připravený utkat se s Douglasem Limou a Johnem Salterem

Mousasi je připravený utkat se s Douglasem Limou a Johnem Salterem

Gegard Mousasi, veterán MMA, reagoval na nedávná slova Douglase Limy. Brazilec řekl, že rád přejde do střední váhy, aby mohl bojovat o svůj druhý mistrovský pás organizace BELLATOR MMA.

Embed from Getty Images

Před několika dny jsme vás informovali, že Rafael Lovato, držitel mistrovského pásu organizace BELLATOR MMA ve střední váze, se potýká z vážnými zdravotními problémy a bude muset, v tom lepším případě, přerušit svoji zápasnickou kariéru. Tím se uvolní mistrovský pás ve střední váze.

Na ten popud okamžitě reagoval Douglas Lima, s tím, že přejde do vyšší váhy, a získá svůj další pás šampiona. To si však nenechal líbit Mousasi, který si na mistrovský pás střední váhy také dělá zálusk.

Na svém Twitteru napsal:

“Čekám, až mi Bellator pošle další oběť. Jsem hladový. John Slater nebo Douglas Lima, jsem připravený na oba.”

Zdroj:  Bellator.com | Twitter Gegard Mousasi

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ