Organizace Bellator MMA chce nabídnout Alistairu Overeemovi a Junioru dos Santosovi souboj s Fedorem

Šéf Bellatoru Scott Coker možná brzy rozšíří svou organizaci o legendární jména. Manažer se nechal slyšet, že nabídne kontrakt Alistairu Overeemovi a Junioru dos Santosovi na souboj s Fedorem Emelianenkem.

Zdroj: UFC

Legenda bojových sportů Fedor Emelianenko porazil v prosinci 2019 “Rampage” Jacksona a od té doby se v kleci Bellatoru neobjevil. Příčiny jsou jasné – pandemie koronaviru a především nedostatek kvalitních bojovníků organizace v těžké váze. To chce nyní Cooker změnit.

“Fedor už je v plném tréninku a připravuje se na návrat. V kleci jej budeme moci vidět v průběhu nejbližších měsíců. Tento týden s ním budeme jednat. Chci mu nabídnout zápas v létě nebo začátkem podzimu.”

“Určitě nenabídnu Overeemovi nebo dos Santosovi kontrakt na dva roky nebo na větší počet zápasů. Jsou to legendy tohoto sportu a už nemusí budovat svou kariéru. S radostí jim však nabídnu šanci utkat se s Fedorem.”

Je však těžké říct, jestli Scott Coker nepřichází se svou nabídkou pozdě. O oba bývalé bojovníky UFC už delší dobu svádějí souboj jiné organizace. Například Bare Knuckle Fighting Championship. V případě Overeema se hlasitě hovoří také o jeho možném návratu pod křídla některé z asijských organizací.

Zdroj: BJ Penn

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
BellatorZahraniční MMA