DomůCZ/SK MMAÚroveň OKTAGONU hvězdu UFC ohromila. Kelvin Gastelum: Byla to skvělá show a...

Úroveň OKTAGONU hvězdu UFC ohromila. Kelvin Gastelum: Byla to skvělá show a rád se vrátím!

Organizace OKTAGON MMA opět překvapila, když pro turnaj OKTAGON 29 angažovala do role zahraničního komentátora hvězdu UFC Kelvina Gasteluma.

Zdroj: UFC

Elitní bojovník UFC Kelvin Gastelum dostal příležitost komentovat turnaj největší československé organizace MMA díky svému příteli z pořadu The Ultimate Fighter Luku Barnettovi.

Oba bojovníci tak provázeli diváky večerním turnajem s komentářem v angličtině.

Barnett a Gastelum podali v průběhu večera dobrý výkon. Oba se při komentování duelů nezdráhali vyměnit si pozitiva o bojovnících nebo o turnaji jako celku.

S odstupem času se Kelvin Gastelum vyjádřil na sociální síti k možnosti zúčastnit se turnaje OKTAGON 29. V příspěvku neskrýval své nadšení z organizace a nezapomněl vyzdvihnout výkony Kozmy, Keity a Adase.

Aby toho nebylo málo, kalifornský rodák doufá, že si brzy bude moci komentování turnaje naší největší organizace zase zopakovat.

“Dostal jsem úžasnou příležitost komentovat zápas pro skvělou evropskou organizaci OKTAGON MMA. Upřímně jsem nevěděl, co mám očekávat a jak to bude vypadat. Především chci říct, že jsem byl v tom nejlepším slova smyslu ohromen. Úroveň vedení, produkce, zázemí a především kvalita zápasů byla obrovská. MMA v Evropě udělalo v posledních letech velký pokrok a já jsem toho byl svědkem o uplynulém víkendu.”

“Šampion David Kozma byl opěvován a nutno říci, že zaslouženě, byla to skvělá show, která téměř zbourala halu. OKTAGON se brzy zařadí mezi nejlepší světové ligy.”

“Nemohu být za tuto příležitost Ondřeji Novotnému a Pavlu Nerudovi vděčnější. Doufám, že se brzy vrátím a budu opět součástí toho všeho. Zapamatujte si jména Losene Keita, Arda Adas a David Kozma. A nakonec velké poděkování mému bratrovi z The Ultimate Fighter 17 Lukovi Barnattovi,” napsal dlouholetý bojovník UFC.

Gastelumova slova chvály na adresu OKTAGONU jsou jistě velkým oceněním celé organizace.

Spolupráce s elitním bojovníkem otevírá vedení OKTAGONU možnosti expanze do nových zemí, ale také pomáhá celkovému vnímání domácí scény smíšených bojových umění v zahraničí.

Ačkoli Gastelum v současné době v UFC prožívá nepříznivou sérii porážek, jeho zápasnický životopis obsahuje jen ty nejlepší soupeře.

Zdroj: OKTAGON MMA | Instagram Kelvin Gastelum


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ