DomůCZ/SK MMAÚroveň OKTAGONU hvězdu UFC ohromila. Kelvin Gastelum: Byla to skvělá show a...

Úroveň OKTAGONU hvězdu UFC ohromila. Kelvin Gastelum: Byla to skvělá show a rád se vrátím!

Organizace OKTAGON MMA opět překvapila, když pro turnaj OKTAGON 29 angažovala do role zahraničního komentátora hvězdu UFC Kelvina Gasteluma.

Zdroj: UFC

Elitní bojovník UFC Kelvin Gastelum dostal příležitost komentovat turnaj největší československé organizace MMA díky svému příteli z pořadu The Ultimate Fighter Luku Barnettovi.

Oba bojovníci tak provázeli diváky večerním turnajem s komentářem v angličtině.

Barnett a Gastelum podali v průběhu večera dobrý výkon. Oba se při komentování duelů nezdráhali vyměnit si pozitiva o bojovnících nebo o turnaji jako celku.

S odstupem času se Kelvin Gastelum vyjádřil na sociální síti k možnosti zúčastnit se turnaje OKTAGON 29. V příspěvku neskrýval své nadšení z organizace a nezapomněl vyzdvihnout výkony Kozmy, Keity a Adase.

Aby toho nebylo málo, kalifornský rodák doufá, že si brzy bude moci komentování turnaje naší největší organizace zase zopakovat.

“Dostal jsem úžasnou příležitost komentovat zápas pro skvělou evropskou organizaci OKTAGON MMA. Upřímně jsem nevěděl, co mám očekávat a jak to bude vypadat. Především chci říct, že jsem byl v tom nejlepším slova smyslu ohromen. Úroveň vedení, produkce, zázemí a především kvalita zápasů byla obrovská. MMA v Evropě udělalo v posledních letech velký pokrok a já jsem toho byl svědkem o uplynulém víkendu.”

“Šampion David Kozma byl opěvován a nutno říci, že zaslouženě, byla to skvělá show, která téměř zbourala halu. OKTAGON se brzy zařadí mezi nejlepší světové ligy.”

“Nemohu být za tuto příležitost Ondřeji Novotnému a Pavlu Nerudovi vděčnější. Doufám, že se brzy vrátím a budu opět součástí toho všeho. Zapamatujte si jména Losene Keita, Arda Adas a David Kozma. A nakonec velké poděkování mému bratrovi z The Ultimate Fighter 17 Lukovi Barnattovi,” napsal dlouholetý bojovník UFC.

Gastelumova slova chvály na adresu OKTAGONU jsou jistě velkým oceněním celé organizace.

Spolupráce s elitním bojovníkem otevírá vedení OKTAGONU možnosti expanze do nových zemí, ale také pomáhá celkovému vnímání domácí scény smíšených bojových umění v zahraničí.

Ačkoli Gastelum v současné době v UFC prožívá nepříznivou sérii porážek, jeho zápasnický životopis obsahuje jen ty nejlepší soupeře.

Zdroj: OKTAGON MMA | Instagram Kelvin Gastelum

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ